Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Most, hogy...

Ellenzékiek! Most, hogy eldőlt, hogy Dobrev Klára lesz a miniszterelnök jelölt, milyen érzések kavarognak bennetek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 6. 23:26
A kérdező szavazást indított:
Csalódott vagyok, mert úgy érzem Dobrevvel a legkisebb az esély győzni.
Pozitívak az érzéseim, Dobrev Klára a legalkalmasabb jelölt.
Semleges, tökmindegy ki a jelölt, nem múlik ezen semmi.
35 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem dőlt el semmi még.
2021. okt. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

A 3-as lehetőséget választottam. A miniszterelnök személye a Fidesz leváltása után nem egy teljhatalmú keresztapa, autoriter diktátor lesz, hanem demokratikus vezető. Emiatt a miniszterelnök személye tulajdonképpen kirakat figura lesz, mivel úgyis 6 párti az összefogást.


Ezt figyelembe véve, aki Dobrev/Karácsony miniszterelnökségétől teszi függővé a kormányváltó szándékát, az meg is érdemli, hogy a saját adójából ömöljön az arcába 0-24-ben a Soros, migráns, EU, CEU, LMBTQ, melegek, Brüsszel, Gyurcsány-Show, Rezsicsökkentést elvevő csúnya nyugat.


Aki ezeket elhiszi, az egy alternatív álomvilágban él. A valóság az omladozó egészségügy és oktatás, nyomor, hajléktalanság, bűnözés, durván balesetveszélyes közlekedési morál, ideges emberek stb. Egyszerűen nem valós problémák, amik "ellen küzd" a Fidesz. De legalább mindennap megnyerik a csatáikat.

2021. okt. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

A 3-as lehetőséget választottam, mert olyan nem volt, hogy Pozitívak az érzéseim, Dobrev el fog bukni a választáson.


#2!

Milyen érdekes, hogy kézzel-lábbal tiltakoztok, amikor azt mondja a Fidesz, hogy Karácsony Gyurcsány bábja. Most meg azt mondod, hogy a miniszterelnök csak egy báb lesz. És kinek, ha nem a legnagyobb frakciót adó párt vezetőjének?


Karácsonyra csak azért szavaznék, hogy eltűnjön Budapestről. Bár miniszterelnökre és királyra nem is szavaznak...

Van bajom Dobrevvel, nem kicsit, nagyon. De kettőjük közül őt választanám, mert KariGeritől még egyetlen saját gondolatot nem hallottam, valamint őt bármikor seggbe rúghatják.


Áltathatod most magad azzal, hogy ami most van, az diktattúra a javából, de demokráciáról áradozni azért, mert csak töketlen jelöltek vannak a baloldalon, az már kínos. Ha nincs egy vezetése alkalmas ember az ország élén, akkor lehet, hogy annyira nagyon fogunk haladni... körbe-körbe vagy a szakadék felé, hogy garantált lesz az újabb 12 év Fidesz 2/3.

2021. okt. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1%

Meg vagyok elégedve

D - demokrata

O - okos

B - bátor

R - rettenthetetlen

E - eszes

V - vadító


K - kedves

L - lelkes

Á - álomszép

R - rendes

A - alkalmas

2021. okt. 7. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Ha Dobrev lesz a jelölt, akkor újabb 4év fütyesz 2/3...

A Gyurcsány család sajnos nem alkalmas a kormányváltásra, mivel már bizonyítottak....

2021. okt. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Úgy voltam vele, hogy tök mindegy ki nyeri az előválasztást, bárki CSAK NE A Dobrev. Erre Ő nyeri az első fordulót...

22-ben részemről egy X a Fidesznek!

2021. okt. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Alapvetően örülnék, ha Dobrev Klára lenne a miniszterelnök, viszont jelenleg csalódott vagyok, mert a sok "ha Klára nyer, akkor a fideszre szavazok" ember miatt megkérdőjeleződik a kormányváltás lehetősége.
2021. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%

Ha ilyen jelöltek vannak, inkább ne is legyen kormányváltás..

Egytől egyig szánalom az összes.

2021. okt. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

#7!


Pedig ez a legjobb forgatókönyv! Ha Dobrev, ill. a DK miatt bukik a kormányváltás, akkor lehet, hogy végre eltakarodnak a politikából és lehet 4 év múlva egy vállalható ellenzékünk.

2021. okt. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9

Ha az öszödi beszéd, rendőr attack, csőd szélére kormányzás nem volt elég, hogy eltakarodjanak, akkod egy bukott választás sem lesz.

2021. okt. 7. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!