Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szeretik sokan...

Miért nem szeretik sokan Márki Zay Pétert, amikor nem is ismerik? Miért nem akarják az újat?

Figyelt kérdés
Sok ellenzékivel beszéltem és hogy Dobrev a jó stb.. mikor mondom MZPt akkor mondják hogy nem ő nem jó stb. kérdezem miért? Erre így semmit nem tudnak mondani, hiszen nem is ismerik
2021. okt. 8. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert Gyurcsányellenes, amit a DK nem tűr.

[link]

2021. okt. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Mert nem Orbán leváltása nekik az elsődleges szempont. 2022 után az is bőven elég nekik, ha továbbra is hőböröghetnek meg szidhatják az Orbán kormányt. Továbbá fogalmuk sincs róla mit jelent az hogy "új". Ezek nem csak a Gyurcsány, de az Orbán tálibokra is érvényesek. Némelyiküknek unokái, gyerekei külföldön élnek és/vagy dolgoznak. Én meg majd 30 éve csak értetlenkedve veszem tudomásul, hogy többmillió agyhalott miatt, kitörölhetem a seggem a szavazati jogommal.
2021. okt. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Én Dobrevet is utálom, de most sakkban vagyok. Azért nem kedvelem MZP-t mert gazdaságilag ugyanolyan neoliberális elveket vall, mint a Fidesz, ezért is mondta, hogy Reagan a kedvenc amerikai elnöke (akivel mondjuk szerintem más probléma is volt, de ez most mindegy.) Egyébként meg az egész MZP őrület mögött csak egy ugyanolyan személyi kultuszt látok, amit Orbánnál. Ő az erős tökös gyerek, aki odabaszik, meg kijátssza a többieket, ami ellenzékben tök jó nekem, csak félő hogy kormányon is ugyanezt a vonalat fogja képviselni. De például sokkal durvább drogszabályozást is akar, ami itthon már így is az egyik elgdurvább Európában. Az ekinél az átlagos fogyasztói mennyiség fele már simán kereskedelminek számít és emiatt ha a bírónak olyan kedve van bevarrhat egy fiatal hülyegyereket több évre (mintha ez megoldaná a drog problémát.) Ráadásul nálunk már a HTP-5 vagy micsoda is drognak minősül, amit egész Európában étrendkiegészítőként árulnak, eddig nálunk is így volt. Szóval nem tudom hova akarja még ezt fokozni. Azt állítja, hogy a személyes ideológiáját el tudja választani majd a kormányzástól, de amikor felmerül egy számára kellemetlen kérdés akkor egyszerűen nem válaszol. Pl.: hogy engedélyezné-e a melegházasságot Mo.-n, amire az volt a válasza, hogy ő kersztény, meg konzervatív, de nem ítéli el a melegeket, blabla...nem ez a lényeg, ez egy jogi kérdés, amiben neki van hatalma. Ez a reddit r/hungary subján tartott AMA-ban egyébként visszaolvasható. Amúgy meg elmondja ő is hogy felszámolja a korrupciót, tök oké, de ez a minimum.
2021. okt. 9. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ország nem egy ilyen niemandnak való, mint ő. Nincs politikai tapasztalata, sem országvezetéshez releváns végzettsége. Hablatyjani, aki minden EU és USA parancsot végrehajtana gondolkodás nélkül.
2021. okt. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3: Kötelező drogozni?
2021. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, természetesen nem kötelező. Ahogyan alkoholt fogyasztani sem az. De most képzeld el, hogy találnak egy liter pálinkát nálad otthon és bevarrnak, mert az már kereskedői mennyiség. Az ilyen szigorú szabályozás valójában csak arra jó, hogy hülyegyerekekkel töltsük fel az amúgy is szűkös börtönöket és javíthassunk a statisztikákon. Senki nem lesz egy vérengző vadállat egy extasy tablettától. Veszélyes, a fogyasztóra, igen, de az alkohol is az. Meg az is ha ablaklemosó folyadékot iszol. De azért mégsem jelentenek fel valakit, mert ablakmosó folyadékot iszik.
2021. okt. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!