Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit fog MZP-ről előszedni a...

Mit fog MZP-ről előszedni a Fidesz, amivel le lehet járatni, mire számítasz?

Figyelt kérdés
2021. okt. 8. 15:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd, mégis miért Dobrev, miért nem látják az emberek a fától az erdőt? És itt nem kimondottan a kedves férjére gondolok, bár... De ha egy kicsit jobban megnézi az ember a mozdulatait, a vicsoritó, nem őszinte mosolyát, annyira átjön, hogy alakoskodik és álszent az egész nő úgy, ahogy van... Bár jót alakít az biztos, remek színésznő lenne belőle. A szüleimmel és a szeretteimmel köszönöm, remek a viszonyom és szépen beszélek velük, sajnos itt előbb elkapott az indulat, mert tényleg értetlenül állok az emberek felfogása előtt. Egyébként persze, tudom, hogy egyszer mindenki nyugger lesz, én is, ezzel nem is szándékoztam senkit se megbántani, akármilyen hihetetlen, de nagyon szeretem az idősebb korosztályt, csak a hülyeséget tolerálom nehezen. 😂
2021. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
77%
Azért arra nagyon kíváncsi lennék hogy ha MZP nyer és ő lesz a miniszterelnök akkor ki fogja megszavazni a programját? . Mivel nem lesz saját embere a parlamentben ki fogja megszavazni a törvényjavaslatokat? A legnagyobb frakciója a Fidesznek lesz. Utána DK, Jobbik és a maradék
2021. okt. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!