Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem van elegem Gyurcsán...

Csak nekem van elegem Gyurcsányból?

Figyelt kérdés

Nem, ez nem egy fideszes kérdés. Unom már hogy folyamatosan ő folyik a csapból. Ha ennek a töketlen, részeges vénembernek lenne annyi esze és észrevenné hogy egyetlen egy kapaszkodója van a fidesznek (ami nem más mint a Gyurcsányozás) akkor szedné a sátorfáját és elhúzna a büdösbe megfosztva a fideszt az egész gyülöletre épülő kampányától.

Van egy normális opciónk MZP személyében, de ez a szenilis öregember indítja drága Klárikát, aki ha megnyeri az előválasztást akkor nem hogy a 2/3 hanem a 4/5 is borítékolható Orbánnak.

Amíg ez a talpnyaló, szemkilövető el nem tünik a magyar politikából addig van esélye a fidesznek is. Válltig állítom ha most azonnal kivonulna Klárikával együtt, és only MZP maradna, akkor borítékolható az ellenzéki győzelem áprilisban, és talán jobb jövő elé néznénk.

Gyurcsány Ferenc jelenléte az ellenzéki szavazatokat minimum 10%-al csökkenti.

Fideszre szavaztam világ életemben, nem azért mert "de jó Orbán", hanem mert nem volt normális alternatíva. Most van. De Ferike miatt talán ez is megy a süllyesztőbe. Gratulálok az összes DK szavazónak (úgysem látják ezt a post-ot mert Szulejmánt vagy Izaurát néznek a nyúgdíjas klubban).



2021. okt. 8. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Ezekután rád olyan elszámoltatás vár, mint igen kevesekre!
2021. okt. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Orbán a király senkitől sem fél:) "Orbán az egyetlen, magyar népnek istene, hozd el jövőt, míg nem késő"
2021. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem inkább igen sok fidesz szavazó szavaz Dobrevre hiszen tudják, hogy Márky-Zay Péterrel szemben nem sok esélye van a törpediktátornak, újonnan pedig humoristának.
2021. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Ezt üzeni neked a #teamdobrev https://www.youtube.com/watch?v=ZBFmnhZEuZI
2021. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A tényeket nem érdekli, neked miből van eleged. te maximum megértheted azokat.

Szerencsére nem a te gyanúd fog érvényesülni, hiszen Orbán is eddig erre játszott és kaszált. Alternatíva eddig mindig volt, csak szem kell hozzá.

2021. okt. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
2# 12 évig vártuk... Elég volt. Csak MZP.
2021. okt. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem csak neked.
2021. okt. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is.
2021. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos Fletó olyan, mint Orbán: szenvedélye a politika. Ő benne akar lenni, kavarni, taktikázni éppen úgy, mint Viktor.


Meg vagyunk áldva ezzel a kettővel.

2021. okt. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet Gyurcsanyt nem szeretni, de a DK nelkul jelenleg nem lehet nyerni. O alapitotta a partot, ami ma Mo legerosebb es legnepszerubb ellenzeki partja. Szoval vmit meg mindig kva jol csinal.
2021. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!