Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valójában hazudtak nekünk a...

Valójában hazudtak nekünk a felmérésekről, a Fidesz már nagyon gyenge?

Figyelt kérdés

Annyi statisztikát meghamisítottak már, miért pont ebbe mondanának igazat? A vak is látja, hogy a Fidesz már nagyon a végét járja, megcsappant a szavazótábora a világ legrosszabb covid kezelése miatt.

Ha nem tudnák magukról, hogy végük, miért húztak bele ennyire durván a lopásba? Miért adósították el az országot már majdnem 2,5x annyira mint Gyurcsány?

Szerintem azért, mert tudják, hogy ez már nem az ő gondjuk lesz...



2021. okt. 8. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

XD


Hiába, a valósággal sokszor nehéz szembenézni.

2021. okt. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Igen, az utolsó mencsváruk, hogy annyi hitelt felvesznek, amennyit csak feltudnak és ezt szavazatvásárlás címén szétosztják, természetesen nyugdíjprémiumnak és fizetésemelésnek átkeresztelve. Meg persze az ellenfél földig való gyalázása sem maradhat el. Csak személy szerint belőlem undort vált, ki az amit a Fidesz művel.
2021. okt. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Erőltetett az a vigyor..
2021. okt. 8. 17:30
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Orbánék minden adatot amit közölnek ferdítenek. A vadászati világkiállítás is csak a közpénz lopásra és semjén boldoggá tételére volt jó. Én minden hétköznap ott mentem el és max. Pár 10 autók álltak a bejáratnál és emberek is alig voltak. Gondolom bent sem taposták halálra magukat.

[link]

Ja és van összehasonlítási alap hisz mi ugyan ide jövünk mezőgazdasági kiállításra és haza felé 1 órát kellett mindig várni még kikerekedtünk a dugóból, így a vasút túloldalán állunk meg és jelzem, hogy ez a kiállítás kb. Filléres keretből van a vadász kiallitáshoz képest.

2021. okt. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
26%

2014. Nagyon megcsappant a Fidesz támogatottsága, Orbánra senki nem fog szavazni. Meg fog bukni és a gazdaság is gyenge!

2018. Orbán már rényleg bukni fog, összefognak az ellenzéki pártok és tyűha, lesz itt Orbán takarodj! Amúgy is válság jön, Orbán nem is akar nyerni, az ellenzék majd rendbeteszi az országot. Vona Gábor: ha nem nyer a Jobbik a választásokon, lemondok!

2021. A vak is látja, hogy a Fidesz már nagyon a végét járja, megcsappant a szavazótábora a világ legrosszabb covid kezelése miatt.

2021. okt. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ööö én ebben nem nagyon hiszek. Az elmúlt hónapokban a legmélyebb támogatottságot a Republikon Intézet mérte, az 34% a Fidesznek a többiek 36-39% közé mérték a Fideszt, a Nézőpont Intézet meg 45%-ra de ez mondjuk nem meglepő xD


A 34% sem rossz,mondhatni teljesen átlagos. Az inkább meglepő, hogy nagyjából mindenki 37-40% közé mérte a baloldali összefogás támogatottságát, de külön külön a pártok ugyanolyan pár százalékos "kispártok" mint korábban ( a jobbikot és a dk-t mérik 10% fölé ).


A teljes lakosságra vetített 34-36% az szerintem teljesen korrekt érték.

2021. okt. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2018-ban is csodálkoztam, hogy eza retek "nyert". 2014-ben nem volt meglepő, de már akkor reménykedett Magyarország.


2022-ben dől el Magyarország sorsa, véglegesen és visszafordíhatatlanul. Rengeteg ember fog meghalni, mert nincs pénze orvosra, gyógyszerre. Úgy fogunk hullani, mint a legyek!

2021. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csodálkoztam 2018-ban, pedig nem kellett volna, hiszen a fidesz magára szabta a választási törvénymódosítást. Nyílván nem azért nyúlt hozzá, hogy maga alatt vágja a fát.


Nem csak ebben van a különleges fideszes matematikai manipuláció, hanem minden területen, ebben a statisztika is benne van.


Kicsit fura is lenne egy ilyen illiberális poszkumunista diktatúrában, ha az jönne ki az ellenzék vezet, még ha így is lenne, 100%-osan ellene fedve.

2021. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%
Lesz itt pofára esés sok embernek, mikor kiherdetik a Fidesz győzelmet megint 😅
2021. okt. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!