Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszes média birodalom...

A Fideszes média birodalom már megetette a fideszes propagandât az ellenzekuekkrl is?hogyan fordulhatbak rgyrsek a Dk ellen,egyedul a Dk es Dobrwv kuz a fidesz-rendszer ellen

Figyelt kérdés
Ezcaz MZP orban emberw.Csak a Dk kepviselu az europai ertekrkrt ea kuzd az Orban rendazer ellen megalkuvas nelkul

2021. okt. 8. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2021. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Ejha, ezért nem szabad gyógyszerre inni
2021. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem vírusos a telód, lehet hogy a Pegasus az :D
2021. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ze szrintem si gyi van
2021. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mdnien szvaddla egyertretek!
2021. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
:))
2021. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Maera peduglenség etzze r iskolad enmadillasádisa!
2021. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy valaha ismerted a betüket, De lásd be, hogy az már nagyon régen volt!!
2021. okt. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 VZ2 ***** válasza:
100%

Elolvasható, de komolyan nem vehető a kérdésed. Vagy átlátszó provokáció, vagy dupla csavar és MZP-nek szurkolsz, ami egyébként nem baj, sőt nagyon is jó!


Szóval, ha Dobrev komolyan venné az EU értékeket, akkor elválna a férjétől, pl. már csak Gergényi Péter 2006-os tevékenysége miatt.


Gyurcsány teljes őszödi beszédével egyetértek, de akkor is MZP, és Dobrevet pedig nem kérem, és a Fideszt sem.


Dobrev-Gyurcsány(DK) és Orbán(Fidesz) olyan, mint a mérleghinta. Közösen játszanak. Valójában Dobrev a Fidesz embere.


Ha Dobrev nyer, a Fidesz garantáltan nem lesz elszámoltatva.

2021. okt. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 VZ2 ***** válasza:
100%

Folytatnám, mert ezt írtam: "Ha Dobrev nyer"


Dobrev nem tud nyerni. Ha ő lesz a közös jelölt (kétlem), akkor sokan inkább a Fidesz-re szavaznak vagy el se mennek szavazni. De szerintem utálják annyira, hogy elmenjenek és a Fideszre szavazzanak.


Illetve ezt is írtam még: "Gyurcsány teljes őszödi beszédével egyetértek"


Hát igen, a tartalmával egyetértek, de azért egy vagy két évig veeé együtt kussolt a kormány a valódi pénzügyi helyzetről. (Most épp a Fidesz teszi ezt.)

2021. okt. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!