Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliak, mi a vélemenyetek...

Baloldaliak, mi a vélemenyetek Puzsér Róbertről?

Figyelt kérdés
A 'baloldaliak' jelzőt értsd: nemcsak szimplán ellenzékiek, hanem kifejezetten gazdaságilag inkább baloldaliak.

2021. okt. 8. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Röviden: kuka

Hosszabban: igénytelen és értéktelen tartalom, frázisok puffogtatása, idegbaj (diagnosztizált), munkakerülés és zagyvaság

2021. okt. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

A véres valóság az, hogy azon kevesek egyike aki valódi liberalizmust képvisel ebben az országban.


Nyilván a globalista ál-liberálisok tűzzel vassal fogják irtani.


Tudom jön a lepontozás, de hazudni akkor sem fogok!

2021. okt. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem sok jó.

Puzsér imád beszélni, az ég világon mindenről van véleménye, de egy normális gondolatára jut kb 10 kínos ostobaság.

2021. okt. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Én nagyon kedvelem őt.
2021. okt. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Mi ez a szellemi kútmérgezés?🤣🤣🤣🤣😂😂
2021. okt. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Őszintén, egy épkézláb gondolatmenetet nem hallottam/láttam még tőle. Idegbeteg, dedós fröcsögés és hőbörgés, amit előad, de a stílus még a legkisebb probléma. Elitista, a hétköznapi valósággal nem sok kapcsolata van, fogalma nincs, milyen egy melós élete (legyen az akár fizikai, akár szellemi dolgozó). Napi problémákra megoldásokat nyújtó ötletei, javaslatai, kezdeményezései nincsenek, a sétáló utcát is az ország legforgalmasabb szegletében akarta létrehozni. Miközben városszerte rengeteg utcát lehetne sétálóutcává alakítani, mert ezt a várost annak idején nem ekkora autós fogalomra tervezték, és a város rengeteg pontján alig félméter "széles" járdán kell az egymással szembejövő járókelőknek lapjával elfordulva lavírozniuk, hogy elférjenek egymás mellett. Erre hol akar sétálóutcát? Az ország legforgalmasabb szegletében...


Tipikusan valóságtól elszakadt liberális. Mi, baloldaliak, nem szeretjük az ilyeneket. Szakszervezeti harcosok, vagy egyszerűen baloldali érzelmű, progresszív emberek a napi problémákra szeretnek válaszokat, megoldásokat nyújtani. A dolgozók jogaiért érdekeiért fellépni stb. Ez az ember egy valóságtól elszakadt liberális.


A stílusa még a legkisebb gond, a probléma az, hogy el van szakadva a valóságtól, éppen ezért foglalkozik teljesen lényegtelen dolgokkal, bulvárral, celebekkel. Miközben a fogyasztói társadalom árnyoldalainak, a konzumidiotizmusnak, a celebvilágnak egy ellenszere van: ha nem foglalkozunk velük, és figyelmen kívül hagyjuk. Nem fogyasztjuk, nem követjük, nem veszünk róla tudomást. Kb két éve hallgattam utoljára tőle egy youtube-videót, amin olyan celebekről beszélt, akikről én azt sem tudom, kicsodák. Celebvilág, alja fröcsögés, bulvár... Na mondom, ez a te szinted...

2021. okt. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Gyökér
2021. okt. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egy bohóc. Nem ért semmihez sem, de abból él, hogy másokat fikáz
2021. okt. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Vannak jó gondolatai,amivel egyetértek. Csak mellé van rengeteg bullshit .

Ezen kívül Puzsér még mindig egy celeb, így is kell kezelni.

2021. okt. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem egyszerűen túl sok.


pofázni nagyon tud, meg beleállni mindenkibe Vágótól Maksáig, de én sem látom, h túl sok kapcsolata lenne a hétköznapi valósággal.


Kétlem, hogy gyakorlatban képes lenne bármilyen teljesítményre.

2022. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!