Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péternek és Dobrev...

Márki-Zay Péternek és Dobrev Klárának is van terve az infláció megállítására. A Fidesznek mi?

Figyelt kérdés
Sose hallottam még a Fidesztől erre akciótervet.

2021. okt. 9. 10:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Ami van krumpli meg hitelbol ingyenpenz addig senkit nem erdekelnek olyan jelentektelen dolgok mint az inflacio.
2021. okt. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%

És az említett személyeknek MI??

Lassuló gazdaság, stagnáló jövedelmek, megszorítás...(?)

2021. okt. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

ÁFA-csökkentést szoktak mondani a baloldalon. Populista ígéretek is vannak, hogy a kifogyasztók nagyobb rezsicsökkentést kapnak majd.


Márki-Zay inkább jobboldali, piacpárti. Úgy van vele, hogy ha drága az energia, akkor legalább jobban megéri energiahatékonyságba, megújulókba befektetni, hosszú távon így akár jó is lehet ebből.

2021. okt. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 hypno ***** válasza:
63%

A fidesz azt teszi amit szokott.

Sodródik, aztán ha kedvezően alakulnak a dolgok, akkor a saját zsenialitásaként egy mesterterv részeként adja el, ha meg rosszul, akkor kiválaszt egy bűnbakot - ilyeneket hogy Soros, Brüssszel, újabban LMBQT lobbi, nemzetközi baloldal -, akit hibáztatni lehet.

2021. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%
A fidesznek nem csak terve van erre, hanem 12. éve sikeresen megfékezi az inflaciót.
2021. okt. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

Dobrev: osszunk ingyenpénzt.(ami Még nagyobb inflációt okoz, de az ingyenpénz mindig jól hangzik)


Fidesz: "DeAGyurcsány"


Márki-Zayról nem tudom.

2021. okt. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
10:46! te holélsz? Kamcsatkán??? :)))))))
2021. okt. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
7. Magyarországon. Épp elég ideje ahhoz, hogy különbséget tudjak tenni a két oldal gazdasági intézkedései között, amit egyébként bárki érezhet a saját bőrén. Engem az utóbbi 10 év bőven meggyőzött arról, melyik oldal képviseli a helyes irányt. És ez csak a gazdaság.
2021. okt. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
13:06! az infláció napjainkban olyan mértékben emelkedik hogy minden drágul. Ezt a tényt nemlátni azért az elég nagy tájékozatlanságra vall. :)))))
2021. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
A fidesz annyira megalitja az inflaciot, hogy ma 546 ftert tankoltam 1 liter benzint az autopalyan.
2021. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!