Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek közül mennyien...

A fideszesek közül mennyien vannak azok, akiknek valami épkézláb érve van, amiért a fideszre szavaz, és mennyien vannak azok, akik csak a színtiszta propaganda (sorosgyurcsánymigráncsoklmbtqjobbanteljesít) miatt szavaznak rá?

Figyelt kérdés
2021. okt. 9. 20:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%
Alig-alig
2021. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%
Tudod, lehet, hogy más az épkézláb érv neked, és más annak, aki a Fideszre szavazni.
2021. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
A "Soros támadásba lendül" meg a "gyünnek a migráncsok oszt elveszik a maunkát" nem épkézláb érv számomra.
2021. okt. 9. 20:20
 4/24 anonim ***** válasza:
60%

A liberális külpolitika az országra nézve katasztrófa lenne.


Gyurcsányék egyszer már tönkre tették az országot.

Köszönjük többet nem kérünk belőle!!!!


Csak ennyi az érvünk!

2021. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
41%
60-70%-uknak.
2021. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%

4es.


Gyurcsany nem kormanyzott tul jol de a tonkre tette az orszagot az tulzas.


Orban meg a jogallamot tette tonkre csak max ezt nem olvasod az Origon.

2021. okt. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
42%

#6


Gazdaságilag és morálisan is tönkretette.

A polgárháború szélén táncolt a társadalom.


Cigányok vs. magyar gárda, betyár sereg

2021. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
46%

Először is előre megjegyezném, hogy nem vagyok Fideszes!


Ha úgy veszed, nem élünk annyira sz*rul az Orbán-rendszer alatt (legalábbis nem szarabbul, mint Gyurcsány vezetése alatt). Viktor kicsit beletespedett a hatalomba, és nem teljesen az, akinek mutatta magát még anno. Viszont a többi miniszterelnök, pl. Varga Judit egészen szimpatikus. Keresztény-konzervatív értékeket képviselek, inkább vagyok centrista, mint jobbközép, de lehet pont a kettő között. Én kifejezettem örülök annak, hogy a Fidesz igyekszik kézben tartani a Közép-Európai értékeinket és hagyományainkat, népszerűsíti a keresztény identitást, priorizálja a családokat. Nem tetszik ez a tömény melegpropaganda, pedig semmi bajom a melegekkel. A Fidesszel azoknak van főleg bajuk, akik egy modern SZDSZ-re vágynak, de ne felejtsük el, hogy ott a tagok konkrétan a pedofíliát is normalizálni akarták. Ezek többnyire a balliberális neomarxista ál-értelmiségi réteghez tartoznak. Miattuk alakult ki a cancel-culture, még szép, hogy nem tudják elviselni a Fideszt.


Ugyanakkor, ha már választani lehet, akkor inkább Márki-Zay, mint a Fidesz. Erre több okom is van, először is, úgy látom, hogy Orbánék lopnak, másrészt pedig nem képviselik hitelesen a nézeteiket (Szájer-ügy). MZP szavaival élve, "egy olyan országban kell élni, ahol a Fideszesek is nyíltan vállalhatják a melegségüket". MZP progresszív jobboldali konzervatív, a Fidesz viszont maradi és előítéletes.


Szóval én nagyon nem szeretném az ördögöt a falra festeni, de ha Dobrev vezetne, akkor részemről megkapja a Fidesz a szavazatot.

2021. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
52%

Akiket én ismerek azok "propaganda" alapján, és el is hiszik.

Illetve van pár új szimpatizáns, akit a pénzszórással nyertek meg.

És csak 1 van aki gyűlöli Orbánt, de cége érdeke fidesz győzelme, mert mészáros cégének egyik kivitelezője.

2021. okt. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

Mindkét oldalon van prolibb és értelmesebb hang.


Ellenzékben is csomóan, csak az O1G, bajszos..., eresz, pedofil pap, stb rigmusokat tolják, ha az a kérdés mi a baj a Fidesszel.

2021. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!