Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem értem a hypeot MZP körül,...

Nem értem a hypeot MZP körül, mit vártok tőle mire lehet képes egy olyan parlamentben ahol a kormánya számára a szavazatokat a DK, MSZP ... fogja adni?

Figyelt kérdés

Orbánnal szemben az a kritika sokszor, hogy autokráciát épít és mindenről ő dönt egyszemélyben. (szerintem ez hülyeség mert képtelen lenne mindent figyelemmel kísérni, részfeladatokat le kell passzoljon még akkor is ha amúgy ő szeretne a kiskirály lenni)


Most ehhez képest MZP pont az ellenkezője lenne, mert gondolhatna ő bármit is, akkor se tudja azt átverni a pártokon akik 1-2 kivétellel teljesen ellentétes dolgokat ígértek meg a választóiknak mint amit MZP ígér.



2021. okt. 10. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Ez mesterségesen létrehozott „hájp”, fizetett emberek csoportja árasztja el az összes internetes felületet.
2021. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Sindelar ***** válasza:
28%

Ugyanaz az 5-6 ember tolja a hype-ot egész nap. Van egy apró, de nagyon fanatikus tábora, ennyi. Idegesítő, igen. Ezért is fog Dobrev nyerni, mert a Márki-Zay-jelenség nagyon tenyérbemászó.


Le akarja váltani Gyurcsányt... A koalíciós partnerét... Annak a pártnak az első emberét, amely a legnagyobb kormánypárt lenne. Nélkülük nem tudna kormányozni, meg sem választanák az Országgyűlésben miniszterelnöknek. Teljes káoszba fulladna vele a kormányzás. Fafejű dúli-fúli, nem tudja összefogni az embereket, nem tudná ezt a hatpárti koalíciót egyben tartani.

2021. okt. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 mindentudó99 ***** válasza:
64%
Mzp az utolsó reményünk!
2021. okt. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ma 11:51

Ma reggel olvastam egy cikket indexen ahol volt szavazás arról, hogy ki nyerje az előválasztást és ott kétharmaddal vezetett MZP. Mondjuk annyiból nem volt fair az a szavazás, hogy valakire le kellett nyomj ha látni akartad az eredményt, így én is szavaztam holott eszem ágában sincs elmenni az előválasztásra.


[link]


ÖN SZERINT KI LEGYEN AZ ELLENZÉK MINISZTERELNÖK-JELÖLTJE?

13485

Márki-Zay Péter

5246

Dobrev Klára


Most ez az állás.

2021. okt. 10. 11:57
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne felejtsd el, hogy Márki-Zay fanatikus tábora az interneten aktív, de csak ott aktív. Dobrev ezzel szemben járja az országot, sokkal több emberhez eljut, nem 13485 emberhez.
2021. okt. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Igen. A nyuggerek nem neteznek annyit, ezért nem is szavaznak annyian ilyen "felméréseken". (Nyilván elsősorban fanatikus nyuggerekből áll Dobrev tábora, akik visszasírják Fecót és a baromságait.)


Új arcok kellenek! Felejtsük már el Gyurcsányt meg Orbánt!

2021. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Gyurcsányt lehet nem szeretni, de tény, hogy a DK nélkül nem tudna kormányozni az ellenzék. Ezért nem Márki-Zay-ra szavazok, mert nem tudná egyben tartani a hatpárti koalíciót. Azt mondja, leváltaná Gyurcsányt... A koalíciós partnerét... Ez az ember nem tudna kormányozni, ezért fontos, hogy ne olyan jelöltet válasszunk, akivel szétesne az ellenzéki kormányzás.
2021. okt. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi az hogy leváltaná Gyurcsányt? Honnan váltaná le, nincsenek is egy pártban? Csupán annyit mondott, hogy ha Gyurcsány, vagy annak a felesége lesz a közös lista élén akkor Orbán valószínűleg megint nyerni fog.


Ezzel pedig nem igazán lehet vitatkozni, tudva azt hogy mekkora Gyurcsány elutasítottsága a népesség körében.


Abban pedig az összes jelölt és párt megegyezett hogy támogatja az előválasztás győztesét, tehát ha Márky-Zay nyerne csak akkor farolhatna ki a DK mügöle ha elárulná ezt a egyezséget.


Ellenzéki vagyok, de ezerszer inkább szavazok Márky-Zayra (vagy akárkire), mint arra az emberre (vagy annak a feleségére) aki megágyazott az elmúlt 11 év Orbán hatalmának.

2021. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Márki-Zay mondta ezt az ökörséget, ne tőlem kérdezd. :D Az az ember, aki a legnagyobb kormánypárti frakció első emberének leváltásával foglalkozik, az nem tudna kormányozni. Márki-Zay kormányzóképtelen, ezért nem rá szavaztam. Egyébként elutasítottabb, mint Gyurcsány. A baloldaliak körében Márki-Zay már szitokszó, ezért nem lenne esélye az ellenzéknek, ha ő lenne a miniszterelnök-jelölt.
2021. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hol mondta, hmm??? Link esetleg?


Egyébként még a hülye is látja, hogy a bizonytalan szavazók körében bizony Gyurcsány a legutolsó, és ezt nem csak Márky-Zay, de a baloldali Karácsony Gergely is állítja. Nem beszélve pl a Momentum vagy a Jobbik szavazókról akik valószínűleg csak akkor szavaznának Gyurcsányra ha fegyverrel kényszerítenék őket. (Bármit is mondott Jakab barátunk)

2021. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!