Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az előválasztáson...

Szerintetek az előválasztáson résztvevő pártok közül milyen párt/pártok játszanak tisztán?

Figyelt kérdés

Utálom a DK-t Gyurcsány miatt, de szerintem ők játszanak a legtisztábban. Egyedül a DK-val kapcsolatban nem merültek fel megvásárolt szavazatok vagy verőemberek, és ők azok, akik tartják magukat a játékszabályokhoz. Emellett volt egy egyesség a pártok között, hogy együtt indulnak, erre ott szúrják hátba egymást, ahol nem szégyellik, és ők akarják eldönteni azt, hogy kire szavazhassanak az emberek. Karácsony visszavonulása (ahogy a korábbi terv, hogy együtt induljanak) is a DK hátba szúrása.


Sokan azt mondják, hogy tisztességtelen volt tőlük, hogy összefogtak a Jobbikkal, de ha meggondoljuk, hogy ez a két párt olyan párt, amelyek ellen a többiek megpróbáltak összefogni, és k* lassan haladtak velük a tárgyalások, így érthető válaszlépés.


2021. okt. 10. 13:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk kész röhej arról beszélni, hogy az ellenzéki összefogásban a mocskos DK a legtisztességesebb....
2021. okt. 10. 13:30
 2/3 anonim válasza:
41%
A DK szerintem teljes mértékben alkalmatlan én személy szerint utálom az ellenzéket, kamunak tartom őket, és ezek akarják vezetni az országot. De hangsúlyozom ez egy relatív szemlélet.
2021. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem jatszik tisztan ... ellenben tisztan latszik, hogy jopar szazmillio elment az adofizetok penzebol es a szamlakra csak annyit kell irni, hogy kampanypenz - sikkasztas az egesz!!! A buta nep pedig asszisztal hozza, mert nem latnak at a szitan.


Karacsont felmilliardot koltott az Internetes kampanyaira, erre a finisben kiszall?! :) Mivan? Lopas-sikkasztas a bal oldalon ... kokemenyen!!!

2021. okt. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!