Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet a DK-nak ekkora...

Hogy lehet a DK-nak ekkora szektája? Tényleg Klára fog nyerni?

Figyelt kérdés
Aktivista vagyok az előválasztáson, és rengetegen húzzák be Dobrevet (főleg nyugdíjasok) és a facebookon is látni hogy rengetegen pártolják, akár egy Jakab Pétert támogató csoportban is. Engem őszintén ez nagyon elszomorít. Egy Márki-Zay Péterrel szemben Gyurcsány felesége fog nyerni? Hova süllyedünk? Aztán ha jövőre kiszopunk a dk-sok miatt majd megy a siránkozás? Bár kényszerből leszavaznék rá ha ő nyer, de nagyon nem szívesen. Mit gondoltok erről? (Lehet kicsit durva lett, de rendesen b@ssza a csőröm)

2021. okt. 10. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Reménytelen ez az ország, és az is marad örökre.
2021. okt. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Azért egy-egy Youtube videó alatt alig olvasol mást, mint MZP-t támogató kommenteket, itt is ők vannak többen. Facebook meg nézd meg a Dobrevet támogató profilokat, teljesen más korosztály, más emberek. Egyáltalán nem biztos, hogy náluk a többség.
2021. okt. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Az első fordulóban is azt vizionálták hogy hatalmas sikere van Dobrevnek és mindenki is rá szavaz, erre még 40%-ot sem ért el. Ahhoz, hogy nyerjen most minimum 15%-kal kellene megtolnia ezt a százalékot. Van még egy teljes hét szavazni, ne essünk egyből kétségbe
2021. okt. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

#3

Tesó, Márky-Zayt meg 30%-kal kellene megtolni, nem 15%-kal. :D

2021. okt. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem Márki nyeri meg.

Dobrevre csak a Dk-sok szavaznak, de a többi ellenzéki érzi, hogy Dobrevvel nem sok esély lenne levaltani Orbánt.

2021. okt. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

#4 Igen tesó, de tesó, figyelj tesó. A DK-nak tesóm elhangzott többször hogy törzsszavazói vannak tesó, tudod tesó ez mit jelent? Hogy mozgósítással a legtöbb tesót elvitték szavazni és kevés tesó tartalékuk maradt, mert mindenki elvitte a tesóját is. MZP-re viszont például a jobbikosok nagy része is átszavazhat és Karácsony is MZP javára lépett vissza, ami a szavazatok számát nem is feltétlen viszi át, de a kampánytámogatás sokat hozhat MZP-nek. Érted, tesó? Dobrev a legelutasítottabb jelölt, ő új választókat nehezen nyer meg, míg MZP-nek ez lényegesen könnyebb, főleg a Momentum és Karácsony támogatásával.

És nem vagyunk tesók, szerencsére :D

2021. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ott a lehetőség Márki előtt is, hogy a mostani csepp szekta helyett nagyobb szektát gyűjtsön maga köré.
2021. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

6# én nem a tesózó vagyok....

Szóval ne feledd, hogy a DK iszonyatosan erős a mozgósításban és az ellenzéki oldalon a legtöbb szavazóval.

A Jobbikos szavazók megoszlanak minimum, nem fogják csökkenteni a különbséget.

Az LMP- MSZP is inkább Dobrevet támogatja.. .

És ha - nem tudom- de besurran 50 ezer Fidesz szavazó is, akkor Márki Zay veszít inkább...

2021. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

#6

Tesó, mi az hogy nem vagyunk tesók, mikor itt tesózol engem, tesó? :D Vágom a logikád, tesó, de Karácsony szavazóinak is a nagy része nyugger, inkább fognak az ismertebb nevűre szavazni, meg ott vannak még a baloldali Karácsony szavazó-tesók is, akik nem X-elnek egy jobbos tesóra. Jakab tesói fiatalok többnyire, tesó, el sem mennek szavazni, meg bizonytalanok, mert Jakab most nyíltan a DK tesója. Tesó, most úgy állunk, ha kidobjuk a maradék 4 jelöltet, hogy Dobrevnek van 63%-a, MZP-nek meg 37%-a. Elég nagy részvételi arány kell tőlük, hogy MZP legyen a győztes. És Dobrev oldalára még mennek szavazni a Fideszes tesók is, tesó, tesóztad el a levest? Krumplileves, a krumpliból főztem, amit azért kapok, ha Dobrevre voksolok, családomban 4 gyerkőc van, 3 szavazókorú jönnek ők is szavazni, mindhárom tesó, meg az asszonypajti is, tesó.

2021. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#1sztem is..ilyen alattomos áruló politikusgarnitúrája nincs egy normális európai országnak sem.ilyen közegben fognak utódaink felnőni,tanulni,dolgozni,élni,már ahogy hagyják őket...én előre is bocsánatot kérek tőlük,hogy lényegeset nem tudtam tenni ellene..akinek van lehetősége meneküljön,mert itt nem fog változni semmi jó irányba!
2021. okt. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!