Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergelyt elütötte a...

Karácsony Gergelyt elütötte a villamos?

Figyelt kérdés
Korábban ezt nyilatkozta, csak akkor lép vissza a miniszterlenöki jelöléstől, hogyha elüti egy villamos. Valamiről lemaradtam volna? Merthogy visszalépett. De akárhogy keresem nem találok cikket a villamos balesetről. 🤔 Számomra ez csak annyit erősít meg Gergelyről, hogy ugyanolyan hazudós figura, mint a politikusok többsége (tisztelet Dobrev Klárának!).

2021. okt. 10. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
El hát.
2021. okt. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem hazudós, kompromisszumkész.
2021. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Abban mi a kompromisszum, hogy a szavazóit becsapja és más jelöltnek odaadja a vétóikat? Kompromisszum esetén a másik félnek is nyújtani kell valamit, cserébe a segítségért.
2021. okt. 10. 21:24
 4/16 A kérdező kommentje:
Csak mondom, hogy ez a módi legközelebb É-Koreában divat. Ott megy ez, hogy az ellenzéki jelölt lemond és átadja a szavazóit másnak. Nem véletlenül egyetlen egy párt nyer mindig náluk.
2021. okt. 10. 21:26
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
#3 nem tudjum mit nyújtott vagy mit nem nyújtott a másik fél.
2021. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ha Karácsony tényleg tenni akarnak Magyarországért, akkor nem adná át a szavazóit másnak! Nem tudom ti hogy vagytok vele de a FIDESZ-ből már elég volt, ideje lenne másnak a nyomukba lépnie.
2021. okt. 10. 21:27
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
#4 itt most egy pártkoalícióról beszélünk. Lehet hogy az a megállapodás, hogy a koalíció végül karácsony gergelyt választja meg miniszterelnöknek. ;)
2021. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem tűnt fel, hogy leállt a 4-es 6-os közlekedése egy napra?

Karigerit csapta el (vagy meg) éppen. :)

2021. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ütötte el, hanem felszállt rá.
2021. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#7 A pártkoalíció önmagában egy hazugság, ezt Karácsony is nagyon jól tudhatja. A pártok magukra és csak magukra gondolnak, ha rá is vették erre Karácsonyt, hogy ha nyernek, akkor majd jól megválasztják, akkor hoppon fog maradni, mert nem! Ha tényleg belement ebbe Karácsony, akkor az a fószer tényleg palira vehető és ez esetben tényleg megérdemli, hogy nem lesz miniszterelnök. Pedig én nagy reményeket fűztem hozzá!
2021. okt. 10. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!