Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Pétert a vállalhatat...

Márki-Zay Pétert a vállalhatatlan, hazaárulózós kijelentése után hazugságon kapták, a kisvárdai jobbikos jelölt cáfolta hazug állítását. Mit szóltok Márki-Zay hazugságához?

Figyelt kérdés

"Itt vannak velünk azok a jobbikos alapszervezetek, amelyek a pártvezetés tartózkodó álláspontja mellett is kimondták azt, hogy engem támogatnak, Keszthelytől Kisvárdáig."


Ezt állította Márki-Zay Péter a vasárnapi kampányrendezvényén az előválasztás második fordulójának nyitányán.


Ezt a kijelentést azonban Tóth Viktor, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 3-as választókerületének az előválasztáson győztes jobbikos jelöltje facebookos oldalán cáfolta.


"Többen is jelezték felém, hogy Márki-Zay Péter fővárosi nagygyűlésén hangzott el, hogy a kisvárdai Jobbik is jelen van a rendezvényen. A félreértések elkerülése végett szeretném tisztázni, hogy a valóság az, hogy sem én, sem a választókerületünk jobbikos alapszervezeteinek tagjai nem vettek részt a kampányeseményen. Ezt a döntésünket pedig mindenkinek illendő lenne elfogadnia." - írta Tóth Viktor, hozzátéve, hogy személy szerint ő arra fog szavazni az október 16-ig tartó második fordulóban, aki az önmérséklet, a szerénység és a kompromisszumkészség erényeit „a legszorgalmasabb gyakorolja, és erre inti a követőit is”.


[link]


Egészséges szkepticizmussal kell most már kezelnünk Márki-Zay Péter önhatalmúlag tett kijelentéseit.


2021. okt. 12. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
MZP vágja maga alatt a fát. A kérdés csak annyi: miért?
2021. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hypno ***** válasza:
57%

Erőlködj csak.

Akkor is MZP...és le a csüngőhasú kondájával. 🤣🤣🤣

2021. okt. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Azért mint ex fideszes, nem hazudtolja meg magát. Fidesz 2.0 kiadás.
2021. okt. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Márki Zay tipikusan az az eset, amikor az egoista embert ismeretlenül isteníteni kezdik.

Belehibáz! Politikai szempontból már több nagy hibát vétett..

2021. okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

"csüngőhasú kondájával"


Márki sokkal rondább férfi, mint Orbán. Egy borzos fejű roma feketepéter.

2021. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hypno ***** válasza:
68%

#5


Nem tudom, én a nőkre izgulok.

2021. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
5# :)))))))
2021. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

MZP is Gyurcsányozik. A Fidesz is.


Rakd össze.

2021. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!