Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért istenítik a Fideszesek...

Miért istenítik a Fideszesek az 1000 forintos pesti órabéreket? Ilyen magas infláció mellett főleg?

Figyelt kérdés

Ha képzetlen vagy ennyit keresel pesten is, és még ezért is "kitapossák a beled" a legtöbb helyen. Sőt még irodai munkákra is teljes munkaidőben, ilyen felsőfokús hiper szuper angol tudással keresnek 160 nettóért. Őrület milyen szar bérek vannak.

Akkor mire fel verik a mellüket a Fideszesek, miféle béremelkedések voltak az elmúlt 12 évben? Ennyit Feri idején is megkerestek amikor 5-ször ennyit ért a pénz mint most.



2021. okt. 12. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Napi kamu:D
2021. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Gyenge vagy, harmat gyenge
2021. okt. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Soha nem számoltam ki, de a kedvedért: havi bruttó 600.000Ft / 20 munkanap az kb napi bruttó 30.000Ft, ez elvileg 3.750 Ft / óra, én ezzel teljesen elégedett vagyok.
2021. okt. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pesten átlag ember 3-400 nettókat keres. Szóval nem 1000 Ftés órabér van. Pesten gyakorlatilag milliomos képzés zajlik.
2021. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mindentudó99 ***** válasza:
160-ért keresnek irodába. Már eleve hihetetlen de ha keresnek is normálisat úgy se találnak
2021. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4) ja,az ezer euró miközben nyugati árak vannak.amit fel is élsz tehát milliomos nem leszel belőle.
2021. okt. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Soroksáron dolgozom, 800-850 ezret szoktam kézbe kapni. Ez nem ezer forintos óradíj.
2021. okt. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fel vagyok iratkozva több pesti munkaközvetítő iroda hirdetésére. A Pensumnál pl rendszeresen keresnek felsőfokú angol nyelvtudással rendelkező, szemítógépes ismeretek (excel, word stb) meg egy rakás egyéb kompetenciákkal embereket és nagyrészt tényleg havi 160 ezreket kínálnak. Tehát nem kamu amit a kérdező mond, a saját szememmel látom nap mint nap. Talán ha kimozdulna az ürömi villájából és az egymillió forintos ssc-s Váci úti irodájából a többi válaszoló, akkor esetleg látná mi a valóság.
2021. okt. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!