Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen név a Zázrivecz?...

Milyen név a Zázrivecz? Lengyel, szláv, zsidó?

Figyelt kérdés
jobbikos vagyok, de érdekelne
2010. szept. 2. 09:04
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Végülis megtaláltam, amit kerestem:

"Másik meghatározó családi élményem a hazáért való önfeláldozással kapcsolatos. Mint akkoriban sokaknak, nekünk is volt második világháborús, hősi halottunk. Apai nagyapám, Vona Gábor Erdélyben esett el a szovjet csapatok elleni reménytelen harcok során. Édesapámat kétszer látta, mindkétszer csecsemőként. A családi legendárium szerint kedves, szerény és jó ember volt. Fiatalon megözvegyült nagyanyám évekkel később hozzáment Zázrivecz Józsefhez, aki nevére vette az édesapámat is, és felnevelte. Így születtem én Zázrivecz Gábor néven. Az érettségi megszerzése után régi vágyamat váltottam valóra, amikor visszavettem a vér szerinti nevemet hősi halott nagyapám emlékére."

Tehát akkor sem lehetne zsidó, ha zsidó név lenne. Megnyugodtam.

2010. szept. 2. 09:10
 2/20 anonim ***** válasza:
75%

Az önéletrajzból nem derül,

ki,hogy milyen eredetű. Egy biztos,hogy nem magyar.

2010. szept. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
83%
Nem tudom, talán szláv? De ez csak tipp. Nekem élnek ilyen nevű rokonaim Domoszlón. :)
2010. szept. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
21%
Nyugodjatok meg, nem zsidó! Nyugodtan szavazzatok a Jobbikra!
2010. szept. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%
mivel sosem terjesztett árja eszméket, akár zsidó is lehetne...
2010. szept. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
Amikor a zsidók már nem tudják hiteltelenné tenni, megvásárolni, megfenyegetni politikai ellenfelüket, akkor suttogópropagandába kezdenek. Ha már nincs semmi ötletük arra, hogy hogyan lehet tönkretenni egy tisztességes ellenfelet, akkor nemes egyszerűséggel LEZSIDÓZZÁK.
2010. szept. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
63-as! igen ez baromi logikus -.- meghajlok tudásod és árja nagyságod előtt! Heil 63-as!
2010. szept. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
63-as mondasz valamit, és a gáz, hogy ezek a hippik meg bankárok nagyon jól tudják, hogy nem igaz
2010. szept. 2. 10:05
 9/20 anonim ***** válasza:
58%

hippik meg bankárok :D hát ez LOOOOL

túl sok South Parkot néztél!

2010. szept. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%

Kedves vuvuzela!


Érzek egy kis iróniát a válaszodban. Talán nem logikus, amit írtam? Tudsz a fentinél jobb módszert arra, hogy az emberek elveszítsék a bizalmukat ezekben az emberekben? Mit gondolsz miért zsidózzák Morvait és Vonát pont azok, akik általában ki vannak akadva, ha valaki "zsidózik"? Miért kell azt írni, hogy heil 63-as? Talán náci vagyok, vagy mi van?

2010. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!