Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tiszteled Dr. Orbán Viktor...

Tiszteled Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Urat?

Figyelt kérdés
2021. okt. 13. 00:38
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
44 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Kinyalhatod Misi!
2021. okt. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Hülye azért nem vagyok
2021. okt. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Miert ne tisztelnem? Jobb karriert futott be idaig is mint en ... mondhatni tobbre vitte nalam, szoval termeszetesen minden tiszteletem az ove! :)))
2021. okt. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Engem ő nem képvisel, mert kizárt a magyarságból, következésképp nekem nem miniszterelnököm, és nincs is miért tisztelnem
2021. okt. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Miért tisztelném azt, aki a nemzetem kiirtásán dolgozik?
2021. okt. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Megosztotta az országot, magyar a magyarnak ellensége lett miatta. Külföldön normális politikus szóba sem áll vele.

Eladta az országot kilóra a kínaiaknak és az oroszoknak, ezeknek lett az európai láncos kutyája.

Hazudik.

Az ország vagyonát ezer milliárd szám odaadta mindenféle egy hete alakult fideszes alapítványoknak.

Kitömte az adófizetők pénzével a családját és a haverjait. Százmilliárdokat költ az adófizetők pénzéből a beteges foci mániájára.

Az oktatás egyre silányabb.

Az egészségrendszer... hagyjuk.

STB...

Ezek közül mégis melyik az, ami miatt tisztelnem kéne?

Az egész bandája egy rákos daganat Magyarország testében.

2021. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A tiszteletet ki kell érdemelni. Csak azért mer _papíron_ ő a miniszterelnök, attól még egy hazug suttyó tolvaj aki tönkretette az országot, egy ilyen embert nincs miért tisztelni és soha nem is fogok. Egy mezei melóst 1000x jobban tisztelek.
2021. okt. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!