Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 2022-es tavaszi választáson...

A 2022-es tavaszi választáson te is Orbán Viktort és a Fiatal Demokraták Szövetségét fogod támogatni? :)

Figyelt kérdés

Én biztos, mert van munka és amióta ők vannak jól él az ország.

Igaz a baloldal idején még csak általános iskolás voltam :)

Szóval őt támogatod te is ugye?



2021. okt. 13. 10:41
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
43%
Naná.
2021. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
55%

A Fidesz megbukott az első megpróbáltatásán, ami a covid helyzet volt. Világ utolsóként végeztünk halálozás számban és gazdasági visszaesésben is.

Szerintem a Fidesz már bukott párt, a cigányok is elpártoltak már onnan és a nyugdíjasok fele is inkább Dobrevre szavaz.

2021. okt. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
63%
2-es vagyok: Bocs, még annyit hozzá kell tenni, hogy a Fidesz ugye a covid előtt egész végig gazdasági szárnyalás idején kormányozott, az azt megelőző kormány pedig pénzügyi világválság idején.
2021. okt. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
66%

"Én biztos"

Mert egy egybites, tudatlan és tájékozatlan alak vagy.

De egészségedre!

2021. okt. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
nembaj, de a másik oldal meg bevezetné az eurot. ami nem jó. jó nekünk a magyar forintunk. bajunk lenne euroval
2021. okt. 13. 10:48
 6/38 anonim ***** válasza:
34%
Én a fideszre szavaok, am #2-es de nem a világválság miatt hangzott el az a beszéd( nem is próbálkoztak) nem a világválság tehet róla h több ezer emberre lovasrohamot küldtek. gondold már át. aztán ilyen hülyeségeket állítanak h a rendőrök tapasztalatlansága miatt volt és h több rendőr sérült meg stb. A kormányfőnek i belekellett egyeznie sőt ő inditotta a rohamot. ott voltam és fulytánk az arcunkba a könnygázt. gyurcsány nem való a politikába nem is értem mit keres ez az ember a közéletben ezek után
2021. okt. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
56%

Te még most is általános iskolás vagy, ez jól látszik a kérdéseden.

De elárulom, hogy mi felnőttek a blaoldalt fogjuk támogatni.

2021. okt. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
38%
Felnőtt vagyok és Fideszre szavazok.
2021. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
69%

Támogassa őket akinek 6 anyja van.

Na meg te, ti, általános iskolások :D:DD

2021. okt. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
29%
Ahogy érzed 9-eske:))
2021. okt. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!