Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a mi hazánk...

Mi a véleményed a mi hazánk mozgalomról?

Figyelt kérdés

Szerintem :Amit látok az, hogy vannak jó gondolatai csak a megnyilvanulasuk nem jó

-pl. - Kössük 8 osztályhoz a szavazati jogot!

- Legyenek bentlakásos iskolákban "a HHH-val rendelkező rétegek!

-Daral (meseorszag mindenkié)

Lopkod (LMBT zászló)

-Éget(ERRE TUDSZ PÉLDÁT)

SZOBROT DONTOGET (LMBT SZABADSÁGSZOBOR)



#Toroczkai László #Dúró Dóra #Mi Hazánk Mozgalom #Radikális viselkedés #Politikai tema
2021. okt. 13. 21:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Pszichológiának semmi köze ehhez. Az meg, hogy betegség-e, a mai napig nem tudnak rá válaszolni még a "hozzáértők" sem. És nem az én életemet határozza meg, hanem papíron kollektíve az egész országét kéne, ha egyszer keresztény országnak valljuk magunkat. Az összemosásról pedig egy szót tudok mondani: Szodoma.
2021. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Bolond
2021. okt. 24. 17:58
 23/27 anonim ***** válasza:
61%

"magyar és a roma külön marad", nem támogatják az integrált oktatást,


--én voltam általános iskolában, és a cigányokkal nem lehet bírni, az óra több mint fele az ő fegyelmezésükkel telik. Van, hogy a cigánygyerek önkényesen elhagyja a termet, ilyenkor mit teszel? Mész utána, vagy maradsz a többséggel?

Minden rendfentartó szervnek azt tanítják, hogy a problémásokat ki kell emelni, hogy a többit tudd felügyelni. Ez az iskolában is így van, ezt meg kell érteni.

2021. nov. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
61%

https://www.youtube.com/watch?v=NzgRwg-979I&ab_channel=Slavi..

Egy ilyen videó nálunk nagy náciást váltana ki, míg a szlávok körében hihetetlenül népszerű, és imádják a kommentelők is.

A magyar nép identitását tekintve agymosott lett.

2021. nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 simad ***** válasza:
55%
Ez egy bizniszpárt.
2022. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ez egy bizniszpárt.

--alapvetően mindegyik az, program nincs, elért dolgok alig... parizeldobálás megy, Szájerkarate, és az alap havi bruttó 1,3 millió.

2022. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 simad ***** válasza:
26 keveset mondtál. Nem 1,3 at kapnak.
2022. máj. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!