Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mièrt nincsenek szavazófülkèk...

Mièrt nincsenek szavazófülkèk az előválasztàson?

Figyelt kérdés

2021. okt. 15. 14:23
 1/8 hypno ***** válasza:
75%

Mert a célnak így is megfelel.

Meg az előválasztást nem az állam csinálja számolatlanul rendelkezésre álló pénzből, hanem civilek kvázi nulla forint költségvetéssel.

2021. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Minek, nem titkos szavazás.
2021. okt. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell, mindenki vállalja a véleményét.
2021. okt. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Így olcsóbban jön ki.
2021. okt. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Én a rendes választáson se fülkéznék meg borítékoznék, minek? Egy külön asztalon behúzom az ikszet, bedobom a dobozba és kész. Nem kell ezt egy sötét kis zugban csinálni, nehogy valaki meglássa mit csinálok...

Ne rögzítsék hogy kivel szimpatizálok, ennyi bőven elég ahhoz hogy titkos maradjon (tehát ne írják fel a nevem mellé a lapra, ne vegyenek fel kamerával stb.).

2021. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Én a rendes szavazáson se megyek be a fülkébe. Ott kézben a levegőben tartva behúzom az X-et, berakom a borítékba, bedobom az urnába, aztán viszlát.
2021. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Hogy a nap végén ne kelljen összeszedni a szavazófülkéből a koszos zsepiket, az almacsutkákat meg a rágókat.

(szavazatszámláló voltam :D)

2021. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Belehet úgy húzni a jelöltet, hogy ne lássa senki. Lehet erre számítani és készülni rá, ha neked fontos az anomitás akkor. Azt meg úgyis láthatják, hogy voltál szavazni otthelyben. Persze online is lehet ennyire tényező a személyednek.


Én még az esőben mentem el, mert tuti nincs nagy sor (kettő öregasszony volt ott csak előttem) és az esernyővel könnyen eltakarom és van nálam valami lapos kemény felület. Félbehajlítva mehet bele a dobozba.

2021. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!