Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy akar ez az ország felzárk...

Hogy akar ez az ország felzárkózni a fejlett európai országokhoz, mikor pusztán hímsovinizmusból nem választanak meg egy rátermett, felkészült NŐT miniszterelnök-esélyesnek?

Figyelt kérdés
Ráadásul egy olyat helyette, aki elvenné a nők jogait, mivel pl. abortusztellenes és elég megnézni a családját, hát nem valami szép, felzárkózott európai képet festenek. Ha a lakosság ennyire hímsoviniszta, nőgyűlölő, akkor mégis mi alapján gondolja azt, hogy európai szintű egészségügyi ellátás, bérezés és életszínvonal járna nekik? Nem lehet kiválasztani csak ezt, vagy azt. Persze, hatalmas szívesség, mit ne mondjak, ha Dr. Dobrev Klárát benyomja egy külügyes pozícióba, mikor neki járt volna a miniszterelnöki poszt.

2021. okt. 18. 00:44
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
43%
Magyarország nem akar felzárkózni a fejlett európai országokhoz. Éppen ezét választottak még ellenzékinek is (!!!) egy ugyanolyan begyepesedett, anti-szoc konzervatívot, mint Márki-Zay. Ehhez képest nézd meg Németországot vagy Ausztriát, pont az ellenkező tendenciák zajlanak, mint itt. De Magyarország nem akar felzárkózni, ez konkrét témák terén is látszik. Nézd meg, mekkora hisztit vált ki Magyarországon az erősen progresszív adórendszer. Miközben Nyugat-Európában csak ilyen van. És várjál, nem elég, hogy elutasítják az erősen progresszív adórendszert, úgy utasítják el, hogy a társadalom elsöprő többségének ez állna az érdekében. De a nettó 220 ezres medián bérrel az ellen ágálnak, hogy aki 1 millió felett keres, adózzon nagyobb arányban... A saját érdekeik ellen szavaznak, beszarás. De hát ez van. Magyarország nem akar felzárkózni.
2021. okt. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
86%
Ezek a #-wk nagyon odab@sznak.
2021. okt. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
43%
Pontosan úgy van, ahogy az egyes írja. Ez az ország igénylni a poroszosságot, még az ellenzék is, még a fiatalok is. Szomorú. Egy bécsi 95 éves néni sokkal haladóbb ma, mint egy budapesti egyetemista.
2021. okt. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
39%
A te életedből hiányzik egy pénisz.
2021. okt. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
86%
Most komolyan attól lesz jobb meg "haladóbb" valaki mert p*naja van f*sz helyett???
2021. okt. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
24%
Egyetértek veled kérdező. Ennél többet nem tudok mondani.
2021. okt. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
91%

Dobrevet azért nem választották meg, mert Gyurcsány felesége.

Semmi köze a himsovinizmushoz.


Szívesen szavaztam volna női jelöltre, de semmiképp sem szavazok olyanra akinek közé van a Gyurcsányhoz.

2021. okt. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom feltunt-e, de klarikaval nem az a baj, hogy no, hanem az, hogy gyurcsany felesege.
2021. okt. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
82%
Ha Gyurcsány a pasiját indította volna el, az se nyert volna.
2021. okt. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
18%
Én apolitikus alkat vagyok. A családban sem szoktunk politizálni, nem szavaztam az elmúlt években sem. A saját életemre koncentrálok. De én ma elsírtam magam. Most már fojtogatóvá vált ebben az országban élni.
2021. okt. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!