Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány és Márki valószínűle...

Gyurcsány és Márki valószínűleg gyűlölik egymást?

Figyelt kérdés
Nekem azaz érzésem hogy valójában gyűlölik egymást, mind ketten erős vezető típusú emberek, mind Márki mind Fleto hatalmat akarja és szerintem sok nézetben különböznek is ezért Márki legszivesebben kidobná Fletot csak sajnos nélküle nincs kormányváltás ezért kénytelen nyitni felé..
2021. okt. 18. 20:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

3# egy hajóban eveznek...na itt kezdődik a bajság!!

Gyurcsány kicsinálja MZP t...

2021. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
26%

10#

Az a 800 ezer támogató le fog szavazni az összefogásra az Orbán kormány iránti gyűlöletből.

2021. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12# igen, de kevés lesz meglásd!! Még 2 millió is kevés lenne...
2021. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
30%

12


Meg ez egyáltalán nem olyan biztos, ahogy itt előadod.

Én mondjuk úgy vagyok DK szimpis, hogy igen, leszavaznék az összefogásra, de egyébként fojtogat az érzés, hogy az én képviseletem megszűnt létezni. Tudom, hogy a kisebbséghez tartozom, de most értettem meg igazán, akik azt mondták, soha nem szavaznának Dobrev Klárára. Furcsáltam, miért nem, az összefogás az összefogás. De már értem őket. Mert most bennem is ugyanez az érzés van, M-Z Péter felé.

2021. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
42%

14#

Teljesen érthető okokból jóval nagyobb létszámú az a választói csoport, amely Dobrev jelöltsége esetén nem lenne hajlandó az összefogásra szavazni. Egyébként a DK képviselői ott lesznek a parlamentben, legnagyobb létszámban fognak képviselni téged az összefogáson belül.

2021. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem csípik egymást.
2021. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nincs fenn valahol neten egy beszelgetes koztuk?
2021. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!