Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha annyira zavarja az embereke...

Ha annyira zavarja az embereket a Fidesz, akkor miért a fideszes ideologiájú Márki-Zayt választották meg az előválasztáson is?

Figyelt kérdés

2021. okt. 19. 19:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

És miért jobb?


Az jó, hogy a család és a rokonok gazdagodnak?

Az jó, hogy a nagyon gazdagok vissza tudnak élni a vagyonukkal, úgy hogy korlátozzák a szabad piacot?


Az miért rossz szerinted, hogy szabad verseny van és aki többet/ügyesebben dolgozik (és nem lop!) az meggazdagszik?


Miért baj, hogy egy vállalkozó akár kereshet többet mint mondjuk egy tanár?


Szerintem ezek önmagukban elfogadható dolgok…

Abban a formában ahogy most van, nem.

A feudalizmus igazságtalan.

A kapitalizmus igazságos(abb).

2021. okt. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Én a másikkal sem járok jobban.

Ha egy egyszerű alkalmazott vagyok, tökmindegy

Márki-Zay alatt sem lenne jobb semmivel. Mások gazdagodnának, ennyi.

2021. okt. 20. 13:00
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Én ápoló vagyok és fényévekkel jobban éltem ténylegesen kapitalista országokban mint itthon.
2021. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Márki csak mégjobban felviszi a lakásárakat
2021. okt. 20. 13:22
 25/29 anonim ***** válasza:
55%
azert buta szar vagy es alkalmazottkent szopsz valahol, ne mzp legyen a hibas. egyik se fog teged meggazdagitani. de mint mondtam, elhiszem hogy buta vagy, ugyhogx legyszives hallgass az okosabbakra, es menj el szavazni az ellenzekre.
2021. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Az Igen Szolidaritásra fogok szavazni. A tököm tele van a jobboldallal, elég volt belőlük 12 év
2021. okt. 20. 15:50
 27/29 anonim ***** válasza:
Jólvan. Minden Fideszes szavazó nevében nagyon köszönöm
2021. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Baloldali kormányváltás már úgysem lesz, szóval tökmindegy.

Ha gyôz MZP, lehet hogy nem csak 4 évig lesz jobboldali kormány, hanem még tovább

2021. okt. 20. 16:33
 29/29 anonim ***** válasza:
6%

Mert idióták az emberek.

Márky Zay volt Fideszes,de a sok birkát elvakította a Gyurcsányozás,na meg az ellenzék szétzilálása,amit a Fidesz művelt megint.

Dobrevet sokan utálták a férje miatt,Jakabban nem hittek,ezért inkább szavaztak egy civil jelöltre,aki kvázi még ismeretlen,majd ő talán jó lesz alapon.

Nem azt nézték,hogy Dobrev amúgy évek óta a politikai életben van,és az egyik legképzettebb vezető lehetne.

Egyszerűbb volt Gyurcsányozni,holott annak idején mikor arról volt szó "elkúrtuk" valójában sosem derült ki,hogy mit meg hogyan.A bukásukban amúgy igencsak közrejátszott a Fidesz gyűlöletkeltése ellenük,amit egyébként most is folytatnak.

2021. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!