Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy Márki-Zay Péter...

Most hogy Márki-Zay Péter lett az ellenzék miniszterelnök jelöltje, mekkora az esély, hogy győz az ellenzék jövő áprilisban?

Figyelt kérdés

2021. okt. 20. 20:15
A kérdező szavazást indított:
Szinte biztos az ellenzéki győzelem
Ha jól kampányol, és megszólítja a bizonytalanokat és a Fideszből kiábrándultakat, van esély a győzelemre
Újabb Fidesz győzelem 2/3-dal
Győz a Fidesz, de elveszíti a kétharmados többséget
Ha nem is kampányol olyan nagyon, akkor is nyerni fog, mert mindenkinek elege van ebből a 12 évig tartó kormányzásból
Más leírom
51 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem változott semmi.
2021. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem csak egy nagyon erős kampánnyal nyerhet. O.V. már nagyban osztogat, riogat, ez egy erős kampány a Fidesz részéről, ez a stílusuk és szintjük.

Az ellenzéknek legalább ennyire nyomulnia kell, mert ha nem, akkor ennyi.

2021. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem hiszem, hogy lehetne vele nyerni. A többség szemében nem elég erős, ha nem Dobrev ellen ment volna nem tudott volna nyerni.

A 2/3 nem lesz meg a fidesznek, viszont ha nyerni akar az összefogás le kellene állniuk azzal, hogy egymásra mutogatnak és nyilvános bebizonyítják, hogy még ők sem hisznek a másikban

2021. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Ugyanolyan 0%, mint nélküle. Ez a nép hiába mutatja (legalábbis egy része), hogy a törpe kivan már Viktortából, érdekes módon, mint az atom, úgy be fogják rengetegen húzni továbbra is Viktortának az X-et.

Ez a társadalom saját átveszi h*ére a lépéseivel.

2021. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Úgy kb. 50%.
2021. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Kb 60% szerintem. Ha megmarad az összefogás akkor 2.4-2.6 millió szavazatra biztosan számíthatunk. A Fidesz hasonlóan a DK-hoz nem rendelkezik nagy tartalékokkal szóval szerintem most is 2.6-3 millió szavatra számítanak. Emellett figyelembe kell venni azt is, hogy a Fidesz szavazók nem elhanyagolható része nyugdíjas, akiknek egy része 2018 óta elhunyt. Eközben egyre több fiatal érte el a 18-at, akiknek nagy része vagy nem foglalkozik a politikával vagy ellenzéki. Így az a kérdés, hogy MZP továbbra is képes lesz-e motiválni őket, hogy elmenjenek szavazni. Ha igen akkor ellenzéki győzelem várható, ha nem akkor marad a Fidesz. Így is úgy is szoros lesz.
2021. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

MZP azzal nyerte az előválasztást, hogy sokan nem akarták Dobrevet. Két napig bőszen Dobrevezett is!

Ha most erősen hízelegni kezd a DK felé, akkor elveszíti a törzsszavazóit. Ha nyomja a 2010 előtti időszakra vonatkozó elszámoltatási szöveget, azzal meg a DK-s szavazókat veszíti el. Nem mintha lehetne rá szavazni, de azt nem mondhatja, hogy szavazz a DK-re és én majd jól elszámoltatom őket... vagy nem is, hiszen majd nekem fogják megmondani, hogy mi tegyek.

2021. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Márki hátrányban van, mert nincs akkora befoylászk, pénzük meg hatalmuk jelenleg mint a kétrmados Fideszbek
2021. okt. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem szoros lesz, de megvan rá az esély, hogy leváltja.


Hódmezővásárhelyen bizonyított, az adósság széléről hozta vissza.

2021. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!