Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem van ennek a...

Csak szerintem van ennek a Marki Zsajnak agresszív tekintete? Kb mint egy eszelős

Figyelt kérdés
Nem vagyok fideszes!

2021. okt. 20. 23:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Igen, és passzol hozzá a viselkedése is.
2021. okt. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Nemcsak szerinted. Ugyanolyan diktátor lenne, mint a mostani. Csak nem lesz módja kipróbálni.
2021. okt. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%

"Nem vagyok fideszes!"


DK-s vagy, az egy fokkal még rosszabb is...!

2021. okt. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

addig diktátoroztak a ballibek, hogy találtak maguknak egyet.

Ez az ember nem normális. Elég belenézni a szemébe, félelmetes lehet a lelke.

2021. okt. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem is ijesztő. De azért rászavazok tavasszal. Úgyis lejáratja magát kormányfőként, mert nagyobb a szája és a hatalomvágya, mint a tehetsége.
2021. okt. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Én inkább komolynak és határozottnak mondanám. Talán már túlságosan is. Nem hiszem, hogy jó barátok lennénk de egyetértek azzal, amit a politikában képvisel szóval rá szavazok.
2021. okt. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Annyira szeretem ezeket a diktátor-detektor egyéneket, akik ránézesből tudják ki lenne diktátor.
2021. okt. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem.
2021. okt. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

Mások szerint is, és szerintem is. Olyan adag narcisztikus személyiségzavarral küzdhet, ráadásul abból is a grandiózus skála felé mozduló fajta, hogy az valami para. Undorító jellem lehet, és olyan agresszió sugárzik belőle, hogy előbb engedném be egy ketrecharcoshoz, mint megválasztani.

Komolyan nem értem az embereket...és nem vagyok fideszes, nem vagyok dks, de már ezt is csak zárójelben merem leírni, hiszen amint látom, az emberek már annyira nem veszik komolyan egymást, hogy még ezt is kigúnyolják, és lesöprik.

Nagyon nehéz ebben az országban, mert mindennemű tisztelet hiányzik az emberekből. ÉS MZP egyébként pontosan ilyen. (Érdemes megnézni a Hollik Istvánnal készült vitáját. Hollik is béndzsa arc, de az agresszív suttyó nem ő volt ott, hanem MZP.

2021. okt. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9 es! A gondolataimat írtad le…
2021. okt. 23. 09:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!