Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP nyilatkozta, hogy ő...

MZP nyilatkozta, hogy ő beengedné a migránsokat! Jó lenne ez neketek baloldaliak? Ezt nem véletlenül hagyták ki sz ellenzéki előválsztási vitákból😠

Figyelt kérdés
CNN-nek adott nyilatkozatában mondta ki
2021. okt. 21. 23:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%
Nyugi, most úgy is letagadják. Amikor kommentbe belinkeltem karácsony interjúját egy német lappal ahol szintén ezt mondták megkapta az agymosott barom és egyéb kedves jelzőket.
2021. okt. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
35%

#1 De Karácsonytól legalább tudhatjuk, hogy nem fogják a plakátokra kiírni mert azzal nem lehet nálunk választást nyerni.

Ezek tényleg elhiszik az agymenésüket a tanulatlan fideszes vidékiekről akiket elkerül az internet és azt hiszik mondhatnak kint bármit az nem fog 2 perc alatt bekerülni a köztudatba.

2021. okt. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

[link]


Szanalmas szarok, hazudtok mint a vizfolyas, vagy szimplan egy funkcionalis analfabetak vagytok. Nem ezt mondta, leforditsam neked? Emberseges banasmod megillet mindenkit ezt mondta, vagy azert mert migrans, akkor emberi mivoltaban megalazva gyuloletkampanyt kell ellene forditani? Nem kell beengedni, en sem vagyok a hive, de azt is elmondta az ellenzek, hogy nem bontanak le a keritest.


Az komolyan nem zavar titeket bazmeg, hogy orban közel tobb tizezer, koztuk nemzetkozi bunozot engedett be letelepedesi kotvenyekkel? Tehat aki fizet az jo migrans, aki nem az rossz?


Es megvagytok lepodve, ha egyszeruen egy agymosott, ostoba birkanak vagytok titulalva.

2021. okt. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%
2021. okt. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
MZP nem nyilatkozott ilyet. Jár a süti BÁRKINEK, aki be tud linkelni egy olyan nyilatkozatot MZP-től, ahol azt mondja, hogy be fogja engedni a migránsokat.
2021. okt. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
18%

"Nem kell beengedni, en sem vagyok a hive, de azt is elmondta az ellenzek, hogy nem bontanak le a keritest."


A magyar baloldal egyértelműen kiállt a wilkommenskultur öngyilkos művelete mellett. Nem tudom miről beszélsz!

2021. okt. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
22%
Végre lenne bádogos, ács és kőműves és nem napi 150.000 ftért fél év várakozási idővel!
2021. okt. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
7: ne röhögtess, egy illegális szakképzetlen migráns azért jön ide szerinted, hogy itt bádogos legyen? Vagy a segélyre pályázik, vagy tovább akar állni (de leginkább mindkettő).
2021. okt. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%
MZP tökéletesen el tudna vegyülni köztük, ő maga is olyan mint egy koszos kövér arab
2021. okt. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

3#

Ne szédítsetek már ott van a linkelt anyagban is


"amiben én változtatnék, az lényegében a gyűlöletkampány felszámolása és az emberséges bánásmód a menekültekkel szemben, akárhonnan is érkezzenek hozzánk”


Mi ez ha nem beengedés??

2021. okt. 22. 03:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!