Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora lehet a bizonytalanok...

Mekkora lehet a bizonytalanok tábora?

Figyelt kérdés
Tehát akik se nem hű jobb oldali fideszesek, se nem bal oldaliak, hanem egyszer ide egyszer oda szavaznak tehát bizonytalanok
2021. okt. 22. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Zéró.
2021. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Három nagy tábor van.

A Fideszes, az ellenzéki Összefogásos, és a nem megyek úgysem szavazni.

Mindhárom elég masszív, tehát maximum 50- 100 ezer lehet az egész országban.

2021. okt. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Kb.: 0,5-1,5 millió fő. Idén valószínűleg picit több.
2021. okt. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%
Én nem azért nem megyek el szavazni, mert durcás vagyok, és úgysem szavazok. Ha rajtam múlna, egyik jelenlegi politikus se lenne a parlamentbe. Csak hát azt is tudom egyedül hiába mennék fel felfegyvekezve, és rohamoznám meg a parlamentet legfeljebb úgy járnék mint Donki Quijote a szélmalommal. Abba bízom, elöbb útobb kifárad, és felébred a két tábor, hogy a politikusaink nem azért vannaka parlamentbe, mert minket képviselnek, hanem azért, mert nem akarnak hajléktalanok lenni. Sajnos vezető hiányban is vannakba hozzám hasonlók, nincs olyan értelmiség aki mögé oda állnék. Engem nem az érdekel MZP ben semm hogy mennyi nyelven beszél, felőlem beszélheti egy Dél-Amerikában élő indián törzs nyelvét is folyékonyan, hanem az, hogy mit tesz azért, ne csak a bűnözők, és a kisebbség legyen a fontos, meg a különböző emberi fajvédők, akik mindenkit védenek, csak a fehérfajt nem.
2021. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!