Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Békemeneten több tízezer...

Békemeneten több tízezer fiatal is részt vett, ellenzéki gyűlésen összesen 2000 komcsi abból kb. 100 fiatal , mi történik itt?

Figyelt kérdés
Már a fiatalok is a Fidesz mellett vannak?
2021. okt. 23. 17:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

több tízezer fiatal? :DDDDDDDD

Az egész békemeneten nem voltak annyian :DDDDDDD:DD

2021. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%

Minden eddiginél kevesebben voltak :)

Azok is a lengyel "testvérek".

2021. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 B.112-es ügynök ***** válasza:
84%
A legtöbb komcsi a Narancs-ligetben tanyázik.
2021. okt. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
21%
Az ellenzékiek a saját rendezvényeikre nem mennek ki, mert Fletó még nekik is gáz, helyette a fotelből ajvékolnak.
2021. okt. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
27%
Akkó’ má’ mérnem több milliót írsz?
2021. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%

Az ellenzékiek erősebbek. A retorikájuk alapján ez a kép ugrik be róluk. A kormánynak esélye se lesz jövőre: [link]


Vagy majd kitalálnak valamit - pl. minden baloldali szavazat kettőt ér, mert ők elvannak nyomva, szavazzanak a már halott munkásőrök is (liberális támadás "a halottaknak is járjon a szavazati jog"), kizárják a határon túl élő magyarokat (Apró Klára már utalt rá) stb.

2021. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező

Nem fogsz értelmes válaszokat kapni a ballibektől, most őrjöngeni fognak mert kiderült hogy duplán beégtek. Ha a kérdésedet nézzük akkor még triplán

Hatalmas tömeg volt a békemeneten, amiről hazudták hogy kevesen lesznek és mellé szinte senki nem ment el az ellenzéki gyűlésre, amiről hazudták hogy ők vannak sokkal többen.

Ráadásul fiatalok is sokan voltak a békemeneten. Most kínlódnak.

Én még nagyon élvezem. :D

2021. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
7. Mi nem vagyunk akkora fogyatékosok, hogy egy jelentéktelen felvonulásra verjük. Én nem mentem el, mert semmi értelme, de az X - et tudom hova húzom, szerintem a legtöbben így vannak vele.
2021. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
17%

#8 Persze, persze.

Mindig ez van.

Először nyomjátok, hogy most lesz a mindent elsöprő gigamega kormánybuktató tünti, amin majd elzavarjátok a gonosz zorbánt mer aaaaaanyira sokan lesztek. Aztán kiderül, hogy alig lézeng valaki és elkezdtek magyarázkodni.

2021. okt. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

9. Vagy pedig az lesz, mint a főpolgármesterin, ahol a magadfajták ugyanezt mondogatták, de mégis nyertünk. És nem csak Budapesten, hanem több megyeszékhelyen is. A tendencia nyilvánvaló. Ha nem is vagyunk többségben, de abba az irányba haladunk. Ti egyre kevesebben lesztek, mi egyre többen. Az idősek lassan elmennek, a fiatalokat meg nem lehet megijeszteni Gyurcsányozással. Az interneten felnőtt generációkat már nem lehet olyan könnyen irányítani. Fiatalként egy olyan ismerősöm sincs, akiről tudom, hogy a fideszre szavazna. Én nem szoktam politizálni társaságban, de eddig amennyi korombelivel találkoztam, a legtöbbjüknél magától kijött egy egy szarkasztikus megjegyzés, vagy káromkodás a kormányra. Egyedüli szerencsétek, hogy Gyurcsány még él. Ő az aki kormányon tart titeket, de már az sem fog annyira működni, főleg miután Gyurcsány kritikus lett a jelölt.

Mekkora mozgósítási akció volt a Békemenet előtt? És mekkora ellenzéki fronton? Én ellenzékiként már mindenek előtt elmondtam, hogy nem érdekel a műbalhé és nem megyek el az ellentüntetésre, mert semmi értelme. Ne felejtsd el, hogy az ellenzéknek nincs veszteni valója egy ilyenen, mert nem mi vagyunk kormányon, nem nekünk kell bizonygatni. Nekünk csak szavazni kell. És még mielőtt megtörténne... nem vagyok balliberális. Konzervatív értékeket vallok, de minden szívbaj nélkül összeállok a balliberálisokkal, szocikkal, mert nekik mindössze az értékrendjük külömbözik az enyémtől, de a fidesz ennél sokkal rosszabbat tett, bemocskolta az én értékrendem. Lealacsonyította azt, ami nekem fontos azzal, hogy konzervatívként ilyen alantassá vált.

2021. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!