Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az aki civil emberként...

Ricsipowe15 kérdése:

Ki az aki civil emberként szeret a politikával foglalkozni?!

Figyelt kérdés
Senkire soha többet nem szavazok Se Fidesz se ellenzék engem nem érdekel a politika

2021. okt. 23. 21:47
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Engem se érdekel egy kaptafa az összes
2021. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Akkor mit keresel itt?
2021. okt. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én.
2021. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1

Az hát, most jöttem rá hogy semmit nem ér, és tényleg nem az emberekért dolgoznak. De ez miért jó ha valaki hatalmon van. Gondolom akkor sokan vagytok akik nem mennek el. Szavazni.

2021. okt. 23. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértenék, de teszek egy próbát az új arcokkal.
2021. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekel, a politikától függ pl. hogy mennyit fizetsz a boltban a kenyérért, vagy hogy milyen a buszközlekedés a városodban, hogy mennyi és milyen munkahelyed van, vagy hogy milyen ruhákat tudsz vásárolni magadnak. A politikától függ minden, a teljes életedet körüljárja és minden a politikától függ. Szóval azért ha nem is szimpatizálsz senkivel, jó képben lenni.
2021. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végülis igazatok van, akivel én szimpatizálok az az Ellenzéki összefogás kérlek aki bizonytalan én is az voltam de az összefogást választottam

ÉN ezzel a korrupt kormánnyal nem szimpatizálok

Higgyétek el sokkal jobb lesz az ország 2022-től

2021. okt. 23. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!