Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi volt az a Székelyek világsz...

Mi volt az a Székelyek világszövetsége vagy mi, amire MZP folyamat hivatkozott az előválasztás alatt hogy őt támogatják, miközben kb az összes erdélyi, magyar szavazójoggal rendelekző Orbán Viktor zsebében van?

Figyelt kérdés
2021. okt. 24. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Sőt, az MMM teljes tagsága is őt támogatja (vannak kb. 5-en - a mozgalom belső ellenzékét is beleszámolva). :)
2021. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Nincs az összes erdélyi magyar O.V. zsebében. Pl. Kolozsváron egész erős tudna lenni az ellenzék, csak nem mozgósítják őket, mert az az 50-100 000 (ott élő + egyetemista) szavazat biztos nem tétel nekik.
2021. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Általában az ilyen "világszövetség" nevű gittegyleteknek van a legkisebb tagsága. Gondolom, valami emigránsok gründolták, és marhára nem reprezentálja a székelyeket.
2021. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy lepontozáson túl valaki magyarázza már el nekem, hogy miért támogatná onnan bárki is az ellenzéket, mikor ennek az ellenzéknek része az az MSZP és DK, akinek a képviselői nem a szavazati jogot de az állampolgárságot sem adták volna meg, és ezek az emberek kerülnek be parlamentbe azokon a szavazatokon keresztül. Nem Stockholm szindrómásak, hogy azokra szavazzanak, akik 20 millió románként írták le őket.
2021. okt. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most lehet engem utálni, és ez teljesen független az ellenzék véleményétől vagy pártállástól: szerintem aki alapból nem itt született, hanem pl Romániába, nem fizet ide adót, nem ide dolgozik, az miért szavazhat? Bocsi, nem tudom pontosan hogy néz ki a szavazás, de mindenesetre nem tartom fairnek h valaki azért szavaz ide, mert a Fidesztől pénzt kap a semmiért. Ezt be kéne szüntetni.
2021. okt. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A magyarság elleni napi gyülöletkeltő kérdés megvolt, köszönjük.
2021. nov. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!