Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szükségesnek tartanátok-e...

Szükségesnek tartanátok-e most azokon kívül további korlátozó intézkedéseket, mint amiket hétfőtől kell alkalmazni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 28. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Orbán Viktor azonnali kivégzését hazaárulás büntett miatt.
2021. okt. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem, és ezeket sem.
2021. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Még ezt se alkalmaznám. Aki akart, oltatott saját akaratból. Ő állítólag sokkal könnyebben átvészeli ha elkapja, szóval félnivalója nincs. Aki pedig nem oltatott, az vagy vállalta a rizikót, vagy kellően erős a szervezete ahhoz, hogy oltás nélkül is kibírja gond nélkül. Aki meg ebben 5G chipet és gyíkembert lát, az magára vessen.


Jegyzem meg, ha tényleg a "járvány" ellen akarnánk tenni, már tavaly óta ingyenesnek kellene lennie a PCR-nak, hogy tényleg ki lehessen szűrni a fertőzötteket. De nem az. És nem is lesz.

2021. okt. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Békemenet, mikor volt? Oltásiigazolvány? Maszk? Távolságtartás??? Ez a vírus mindig elsején támad....?
2021. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
A maszkot tömegközlekedésen szükségesnek tartom azok alapján, amit tapasztalok munkába járás közben buszon, metrón, a többit nem látom indokoltnak.
2021. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A kötelező oltást teljesen etikátlannak tartom (bár én oltattam, nem kényszerből).

Igen, én igényelném a digitális oktatás és a home office lehetőségét.

2021. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%

#6 igényed nem korlátozó intézkedés, hanem az önálló döntés megengedése.

Azt pedig feltehetően nem tudod, mit jelent az etikátlan. Például általában a kötelezettség akkor szokott bekövetkezni, ha sok az olyan, aki a normális szóból nem ért, ugyanakkor agresszíven ellene tesz. Mert ezek a sokak nem ismerik sem az etikát sem a normalitást, de főleg az értelmes szót.

Én egyetlen korlátozó intézkedést látok indokoltnak. A kormány ámokfutását teljes mértékben korlátozni kell és a munkát (a COVID-dal kapcsolatban is) rá kell bízni felelős szakértőkre. Nagyon fontos! Egyik meghatározsá sem hagyható el: felelősnek kell lennie és szakértőnek is.

2021. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Én nem ezt csináltam volna.


-A munaadóknak megadtam volna ugyanúgy a lehetőséget, hogy előírják az oltást


-Szinte minden nem létfontosságú helyen kötelezővé tettem volna a védettségit. (Étterem, kocsma, konditerem stb.).


Így azok, akik beoltották magukat = kivették a részüket a védekezésből, és szorult beléjük egy cseppnyi felelősségvállalás, azoknak semmiben nem változna az életük, míg aki nem, azt arra kell ösztönözni, hogy minél előbb tegye meg.

2021. okt. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az összes retkes politikusba belenyomni az összes oltást egyszerre amit a lakosságra akarnak kényszeríteni. Így legalább a járványnak is vége lenne rögtön.
2021. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A helyzet úgy néz ki, igenis kellett volna, s kell is
2021. nov. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!