Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi abban a logikus, hogy a...

Mi abban a logikus, hogy a tömegközlekedésen ismét kötelező lesz a maszk, de a boltokban nem?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem, én az utóbbi pár hétben a tömegközlekedési eszközökön, illetve a boltokban is felveszem, mert bár be vagyok oltva, de védeni szeretném a többieket.

Ebből kifolyólag, miért nem lesz kötelező a boltokban nov. elsejétől, ha a tömegközlekedésen igen? Vagy ha nincs értelme, miért kell egyáltalán ott is (bár ez utóbbit nem hiszem)?

A tömegközlekedési eszközök és a boltok kb. hasonlóan zárt helyek, így egységesen kéne hozni a maszkhasználatot, vagy éppen nem használatot... szerintem.



2021. okt. 30. 01:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Nagyobb a légtér a boltokban és jobban tartható a távolság. A zsúfoltság és a bent töltött idő is kisebb.
2021. okt. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%

Nyilván úgy lenne a logikus, ahogy írod, de sokadjára bizonyítja a kormány, hogy képtelenek elköteleződni olyan intézkedések mellett, amik ugyan fontosan és logikusak, de a foguk az nem fűlik hozzá.


Szerintem ez a vidékieknek, falusiaknak udvarlás. Ott a nyuggerek tömegközlekedni nem vagy csak ritkán szoktak, de boltba minden nap járnak.

2021. okt. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
A maszkhordásnak semmi köze a „vírus” elleni védekezéshez, ellenben annál több a transzhumanizmushoz.
2021. okt. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
Este 8 után jobban terjed a vírus. Tudjuk ezt kormányunktól és a fizetett tudósaiktól. Miért nem vezetik be a kijárási korlátozást is?
2021. okt. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Semmi. Az egész úgy ahogy van nem logikus.És az egész semmiféle vírusról nem szól,hanem teljesen másról szól. Arról,hogy az egyes országok a saját állampolgáraikat leigázzák.Ennyi. Ez a véleményem.
2021. okt. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Az egész hisztériának nincs köze vírushoz. Még az sem teljesen bizonyos, hogy maga a vírus létezik.
2021. okt. 30. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
Semmi. Eleve a maszkviselésnek nincs értelme, a különböző országok statisztikáiból világosan kiderül, hogy egyáltalán nem fékezi a vírus terjedését (már ha a statisztikáknak hihetünk).
2021. okt. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%

Nem értem, ezt a hozzáállást, hogy azért hordom, mert másokat szeretnék megvédeni, ugyan mitől, ha be vagy oltva és semmi bajod sincs? Miért te akarod megvédeni az oltáselleneseket? Szerintük amúgy se létezik a vírus, felesleges védeni őket.

Amúgy az elejétől fogva tök logikátlan intézkedéseket hoztak.

2021. okt. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Mert nem mindegy, hogy 30 nm-en vagytok 60-an, vagy mondjuk 10000-15000 m2-en 1000-en (kb. 10-15000 m2 egy nagy hiper, tesco, auchan stb.), de egy lidl/aldi is 1000 m2 körül mozog, és ott is ritkán vannak 100-nál többen egyszerre.
2021. okt. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
9.Hát persze. Akkor eddig miért kellett a boltban? Most miért nem kell?
2021. okt. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!