Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók titeket nem...

Fidesz szavazók titeket nem zavar, hogy a fidesz állandóan a munkáltatók oldalára áll és egyáltalán nem képviselik a munkavállalókat?

Figyelt kérdés
Nonszensz, hogy előírták azt, hogy a munkáltatók megszabhatják azt, hogy be legyen oltva a munkavállaló. Nem vagyok oltásellenes, be vagyok oltva, de ezt akkor is borzasztónak tartom. Rabszolgatörvény is gyalázatos volt, meg a többi munkavállaló ellenes cselekedetük. Egyáltalán nem képviselik a munkavállalókat, inkább a jogukat csorbítják állandóan. Ezért is mennie kell jövőre a fidesznek és remélem Márki-Zay lesz a miniszterelnök.
2021. okt. 30. 08:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Ja mert aki nincs beoltva az veszélybe sodorja a többi dolgozót ? :D
2021. okt. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Semmi értelme az oltásnak. Aki oltott is kerülhet kórházba, aki nem az is. Akkor nem mindegy? Oltassák csak, akik óhajtják magukat! Én senkit nem beszélek le róla
2021. okt. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 mindentudó99 ***** válasza:
68%
#12 Azért ez nem így van. Az oltott könnyebben átvészeli. Persze kivételek mindíg lesznek
2021. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Van olyan is, hogy a munkavállalók oldalára állnak a munkáltatókkal szemben.

Jövőre 20%-kal emelik a minimálbért, bérminimumot, hiába ellenzik ezt nagyon a munkáltatók.


Az oltás dolog meg ebből a szempontból semleges, szerintem ugyanannyira kedvező/ártalmas a munkáltatóknak és a dolgozóiknak is. Ez egy közös ügy.

2021. okt. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"És megint csak ezért nem vagyok hajlandó beoltatni magamat, mert megint a kormány dönt."

Pont hogy nem, épp ez a lényeg.

2021. okt. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!