Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora benzinár kell ahhoz,...

Mekkora benzinár kell ahhoz, hogy Budapesten végre ne legyen dugó?

Figyelt kérdés
Mikor térnek át az emberek az alternatív megoldásokra? Mikor mennek végre gyalog, ahogy Karácsony mondta?

2021. okt. 31. 16:00
1 2 3 4
 1/32 Gugu Gabor ***** válasza:
88%
Mivel a kocsim csomagtartójában a munkámhoz szükséges szerszámok stb. található ez remélem elég messze van.
2021. okt. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
38%

Milyen alternatív megoldások?

Oké, megyek motorral esetleg.


De, nem fogok biciklivel menni.


Előre fele kell menni nem visszafele.Egyre kényelmesebbre,jobbra törekszünk.A bicikli,tömegközlekedés meg visszalépés.

Akkor használtam ilyen közlekedési eszközöket, amikor egyetemista voltam, mert nem volt pénzem saját autóra.Azóta van.

2021. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
30%
Drága benzin esetén jön majd az elektromos autók miatti dugó, dde gyalog semmiképp se fog járni senki.
2021. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
67%
2! Az ilyenek miatt lehetne akár 2000ft is egy liter üzemanyag mert inkább nem esztek de akkor se szállnátok ki a kocsiból.
2021. okt. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
68%
Háromezer per liter. Ennyire kell megemelni.
2021. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
74%
1: nyilván nem azokra gondol a kérdező, akiknek a munkájához kell az autó (szerelők, stb.), hanem a hobbiautósokra, akik tömegközlekedhetnének is
2021. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
77%

"Akkor használtam ilyen közlekedési eszközöket, amikor egyetemista voltam, mert nem volt pénzem saját autóra.Azóta van."


Azért ez megmosolyogtatóan kispolgári, már-már proli gondolkodás :)


Ruhából is 3 havonta veszel újat a H&M-ben, mert "megteheted"? Trófea all you can eatet lepusztítod évente párszor?

2021. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
72%
Én egyébként fogok is kérvényt írni Orbán Viktornak, hogy minimum háromezerre emelje meg. Tegyétek ezt minél többen és nem lesz dugó.
2021. okt. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
73%
Az a probléma, hogy ha valaki megtapasztalja az autó kényelmét, télen fűt, nyáron hűt, gyorsan el lehet vele jutni mindenhova, lehet tárolni dolgokat a csomagtartóban, stb. az tényleg csak akkor fog róla lemondani, ha nem győzi már a fenntartását.
2021. okt. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
62%
Budapest egy élhetetlen város,már rég le kellett volna bontani és újra felépíteni oly módon hogy ezáltal élhetőbb legyen.
2021. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!