Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek. Ha a magyar...

Ellenzékiek. Ha a magyar kormány adna kétszázezer eurót fejenként,felvásárolná az ingatlanjait okat piaci á ron,cserébe végleg el kéne menjetek az országból,megtennétek? Soha nem jöhetnének vissza.

Figyelt kérdés
2021. nov. 1. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem, mert a lakásom egyébként is ér ennyit🤷‍♂️
2021. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Ennyi pénzért vinném magammal Orbánt is.
2021. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

A magyar kormány ha megszázszorozná a jelenlegi rablását, akkor sem kerülne ilyen helyzetbe, ha azt képzelné, hogy felvásárolhat, az más a stupidság magasiskolája.

De kihagytad a legfontosabb opciót: mi van, ha ez a bagázs lesz eltakarítva az országból? Kérdezés nélkül.

2021. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
„stupidság” 😂
2021. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Idiotaság a kérdésed. De képzeljük el. Szerintem az elsök között lennél aki térdenállva könyörögne az OV nevü magyar kormánynak, hogy vonja vissza azonnal. (A drasztikusan megváltozo demográfiai helyzetre hivatkoznál!)
2021. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha ilyen történne, nem is lenne értelme visszajönni, mert olyan csődbe jutna az ország amilyet még soha nem láttál. Ez rengeteg pénz, még a mostani osztogatásokra is hitelt vesz fel a kormány, akkor mit gondolsz, a te ötletedre honnan kerítenének annyit?
2021. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Semmiképpen.

Itt él minden rokonom, ide járnak a gyerekeim óvodába, iskolába, ebbe a kultúrába születtek bele, és én ebben is akarom őket felnevelni.

És nem utolsó sorban, nagyon kellemes kertvárosi környéken lakunk, minden közel van, mégis csönd és béke van. Nem akarok máshol élni, pláne nem másik országban.

2021. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Többet ér a házam szóval nincs biznisz.
2021. nov. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmeztem, hogy a lakáson felül adna ennyi pénzt, de akkor sem mennék.
2021. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De 200 000 euro az lof@sz annak, akinek érdekében all Magyarországon maradni.Annyi pénzből külföldön uj eletet kezdeni nemigen lehet.Marmint lehet, de nem annak akinek pénzt kell adni, hogy eltakarodjon az országból...Esetleg 2M euro reálisabb lenne egyeseknek, de meg úgy sem erne meg sokmindenkinek...
2021. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!