Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Számíthatunk-e komoly támogatá...

Számíthatunk-e komoly támogatásra az amerikaiaktól vagy az EU-tól Orbán ellen?

Figyelt kérdés
Szavakban eddig bírálták Orbánt, de nem tettek semmi komoly dolgot hogy megakadályozzák a fidesz diktatúra kiépülését, és az elhatalmasodó korrupciót. 2022-ben számíthatunk valami komolyabbra, vagy marad a semmi. Esetleg valami olyan amit Lukasenka ellen léptek meg?

2021. nov. 1. 22:35
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

#20 Nem én írtam én egy másik ember vagyok, szerintem hârman vagyunk itt, én vagyok az 1-es, 17-es, 19-es hozzászóló XD


Én mondjuk azt gondolom, hogy mindkét ország túltolja a vétózást. Nyilván azért, mert teljesen átérzem az ellenzék tehetetlenségét, amikor a Fidesz minden választási szabályt megváltoztat, csak valahogy meglegyen a 2/3-a (és ha leszeded a külföldön élő magyarokat, akkor azért az 50% is rezeg), és minden konzultáció nélkül az ország felének feje fölött átnyúlva olyan 2/3-os jogszabályokat hozzon, amit baromira nem érzek amúgy "etikusnak", mert igaziból tényleg nem áll mögötte annyi ember, mint amilyen törvényeket hou. (Mégha jogilag meg is állja a helyét)

2021. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
31%

hiába hazudozol, a fidesznek európai összehasonlításban, mert mint tudjuk ez a példátlan demokráciák földje brutális a támogatottsága


csak ugye a baloldal annyira összemarakodott a párttámogatásokon, hogy inkább csináltak 8 pártot

és akkor most előadják, hogy a 9 magyar párt helyett 1 kormányoz

hahaha

2021. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

#22 Igaziból nem értem, hogy miről beszélsz...


A wikipedia szerint 2018-ban azok közül, akik elmentek szavazni,


2 824 206 ember szavazott a fideszre.

2 514 241 ember másik pártra szavazott.


Szerinted annak a 2,5 millió embernek, aki nem a fideszre szavazott hol nézi a fidesz, hogy mit akar? Lehet, hogy a fidesz támogatottsága példa nélküli (még mindig az gondolom, hogy az egyszerű többséghez is rezeg a léc, hogyha kiszeded ebből, hogy mennyi lehetett választási csalás, de valószínűleg az egyszerű többségük megvan), de az is példa nélkülien etikátlan, hogy egy párt a szavazatok picit több, mint felével 2/3-os törvényeket módosítgat.


És ez független attól, hogy a többi párt mit csinál, mert a fejük tetejére is állhatnak, akkor sem látom, hogy a Fidesznek milyen erkölcsi alapja van rá.


Az a másik 3-4-9 párt képviseli a magyarok felét. Attól, hogy nem annyira egységes az álláspontjuk mindenben (vagy nem annyira magasról ejtik le a véleményüket, mint az ellenkező pártban lévők), nem lesz kevésbé fontos az, hogy mit akarnak...

2021. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

#15!


Ez megint nagyon gyenge volt!

Ha érdekelt volna a forrás, akkor pár másodperc alatt megtaláltad volna, hiszen elég egyértelműen jeleztem, hogy idézet.

Nem fogtad fel, hogy idéztem vagy meghaladja a képességeidet a Google kereső használata?


Persze érdemben nem reagáltál semmire, csak ítál egy kamu idézetet.

Értem, hogy te rendszeresn hazudsz, de ne magadból indulj ki!

2021. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
57%

24: kisfiam, úgy nem lehet megnevezni egy forrást, hogy "egy egyetemi tanár" - mert az egy halovány bocifingot sem ér!

Amit válaszoltam, azt is guglizhattad volna ahelyett, hogy tovább égeted itt magad, tovább okádod az ürüléket a szádból!!!

15 -ös voltam!

2021. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%

#25!


Rájöttem, hogy ki voltál. Te vagy a lufiember: Nagyképű, de üresfejű.

Most sem sikerült sem értelmeset írnod, sem érdemben reagálnom a korábbi hozzászólásomra.

Csak arra vagy képes, hegy leírod: Igazam van, te pedig hülye vagy.

Egy megint nagyon gyenge volt.

2021. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
#24-26 Miért kell sértegetni a másikat?
2021. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

#27!


Nem nyilvánvaló?

Lufiember a 13-as hozzászólásban leírt egy full kretén dolgot a szuverenitásról. Nagy arccal osztotta az észt, miközben amire hivatkozott, az valójóban őt cáfolta. Teljesen nyilvánvaló, hogy hülyeséget írt. Beégette magát.

Elismerhette volna, hogy hülyeséget írt, de akár csendben is maradhatott volna. De ő nem ilyen, sosem tudja elviselni, ha téved. (Márpedig ez nagyon gyakran megesik vele.)

Ilyenkor érvek hiányában annyi marad számára, hogy a másikat sértegeti, kioktatni kezdi és úgy tesz, mintha nagyon igaza lenne. Valójában pedig semmire sem reagál, mert akkor be kellene ismernie, hogy hülyeségket írt.


Szerinted, aki úgy kezdi a hozzászólást, hogy "kisfiam", az nem nagyképű?

Szerinted, aki szerint a az EU-s államok szuverenitása azt jelenti, hogy "...A szuverenitás nem tűri az önkényt, aki ezzel próbálkozik, elsöprik. Nos az EU várja a söprést...", az nem üresfejű? Ha legalább nem tenne úgy, mintha értelmes dolgot írt volna, akkor nem hívnám fel ezekre a tényekre a figyelmet.

2021. nov. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
32%

aaaaaahhh megy az on es orban tomjenezes!!

de vigyazat!!! az ordog utalja a szenteskedo tomjenfustot!!

a gyengebbek kedveert,;

ordog = orban

2021. nov. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
53%

Az alaptörvény közjogilag érvénytelen.


Magyar Közlöny 150.szám

A Magyar Köztársaság Hivatalos Lapja

2009. október 23., péntek


I. Az alkotmány és annak módosításai

A Magyar Köztársaság Alkotmánya


24.§

(5) Az új Alkotmány előkészítésének részletes szabályairól szóló országgyűlési határozat elfogadásához az országgyűlési képviselők négyötödének szavazata szükséges.


Semmit sem kapsz a TB-ért. Maszek orvos kell, különben kihalsz, ha az államira vársz hónapos várólistákkal.

2021. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!