Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hamarosan digitális oktatás?

Hamarosan digitális oktatás?

Figyelt kérdés

2021. nov. 2. 12:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
68%
Jó lenne már legalább felsőoktatásban, ahol lehet bevezetni. Annak nincs értrlme hogy levelezősként utazzak 150 km-eket a semmiért, mert mindenképp ott akarnak zh-t íratni a helyszinen egy noname tárhyból.
2021. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
70%
Most küldtek emailt, hogy holnaptól már kötelező maszkviselés lesz.
2021. nov. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
85%
#12 kenjék a hajukra a kötelező maszkot. Nekünk már szeptember elejétől kötelező volt. Én le se vettem magamról szinte sose, mégis megfertőződtem anno valahogy. Alig birtam utána hetekig magamhoz térni a poszt kovidos tünetek miatt...
2021. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
66%
De most már szigorítanak. Szerintem hamarosan távoktatás lesz.
2021. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
45%
Remélem, hogy bevezetik. Akkor el tudom csalni az online számonkéréseket az egyetemen, ezért szorítok.
2021. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
24%

#15, pont az ilyenek miatt sem lesz.

1 év tökéletes volt arra, hogy bebizonyosodjon, a távoktatás nem hatékony a diákoknál.

nem szólt másról, mint a lógásról.

2021. nov. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
80%

#16 nem kell általánosítani. Nálunk pl. rosszabb jegyek születtek pár tárgyból, mert nehezebb volt az onlime vizsga. Valahol könnyebb volt.


Amúgy meg elárulom neked, ha a kórházi leterheltség ellen, és a katasztrófa megelőzése miatt lépni kell, akkor az utolsó shempont lesz az, hogy a tanároknak mi a véleménye, meg hogy nekik nem tetszik az esetleges puskázás miatt.


Azért álljon már meg a menet! Nem a nagyságos professzorok diktálnak, akiknek nem tetszik, hogy online oktatás mellett nem szívathatják rommá a hallgatót.

2021. nov. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
70%

#17, nem a tanárok döntenek, hanem az emberi erőforrások minisztériuma, a tanárok csak max hangoskodhatnak mint a diákok, ha nem értenek eggyet vele.


Amiért nem lessz, mert nagy álltalánosságba nem produktív így az oktatás.

Az eddigi vacaknak is alig 1/5 -ét sikerült hozni a felmérésekben.

Jegyek is azért nem voltak rosszabbak nagy többségben, mert a tanárok se akartak szinte mindenkit megbuktatni.

Sok intézménybe hasraütés szerűen az előző évek alapján kaptak 3 -as, 4 -es -t a diákok, mert nem működött a számon kérésse.

És iszonyat nagy mértékű volt a lógás, ahol nem a szülővel tanultak mert kisiskolás gyerek, ott a kötelezőt össze dobbták majd mentek online játszani, ha nem volt kijárási korlát akkor a lányok a plázába lézengtek. tömöttebb volt mint karácsony előtt.

2021. nov. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
73%

Még egyszer elmondom, mert nem sikerült ezek szerint megérteni:


Ha olyan helyzet állna elő, hogy az EÜ leterhelődik, és óriási lesz a napi fertőzött szám, kórházi kezelésre szorulók száma, akkor az lesz a legutolsó szempont, hogy produktív volt-e vagy sem az online oktatás, tetszik-e a tanáeoknak, vagy sem.


Persze ma még azt mondjuk semmi nem lesz, volt már ez így, pár nap múlva meg minden zárt. Én sr gondolom, hogy ugyanazok a korlátozások lennének mint tavaly, mert akkor megmondanák, hogy az oltás mire való, de elképzelhető, hogy àtmenetileg a maszkciselés egyéb zárt tereken, tömegrendezvények szüneteltetése, és felsőoktatásban átmeneti online oktatás bejön megint. Ha oktatásban korlátozás lesz, az mindig fentről indul. Tavaly is először az egyetemek álltak át onlinera. Egyszerűen az az egy hely, ami bármennyire is furán hangzik, de nem muszáj, hogy mindig feltétlen jelenlét mellett menjen. Gyakoatok szerintem lementek, ha mennek is, nem félévre állnak át online, csak ideiglenesen, meg a nagyon fontos gyakokat attól meg lehetne szervezni. Még egyszer, ezek még csak találgatások, de nem kell élből kizárni semmit.

2021. nov. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
86%
Annyira örülnék a távoktatásnak.
2021. nov. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!