Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy látjátok valósak Márki-Za...

Hogy látjátok valósak Márki-Zay Péter állításai a Fidesz korrupcióról és a migráns betelepítésről, a lélegeztetőgép túlárazásról a HírTv-s mai interjúban?


2021. nov. 3. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

én jobban szeretem, ha Márki mondja el mit szeretne, minthogy fideszes reklámok mondják el, hogy ő mit akar


én így látom a dolgot plusz a fideszes propaganda reklámnak már utálom a zenéjét

2021. nov. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Tipikus fideszes logika.


Idézem Márkit: "A legnagyobb problémát nem a migránsok vándorlásában látom jelenleg, különben is, én nem ismerek senkit akit bántottak volna"


Erre a nagyokos fideszes: Na! Márki bevándorláspárti!


Csak azt nem értem, hogy ezt miből számolták ki.

Én jómagam sem a migránsok vándorolgatásában látom a legnagyobb problémát, ettől függetlenül NEM támogatom a betelepítésüket.

Másrészt meg ti ismertek egyáltalán bárkit akit bántottak? (a híradóban leadott, provokáló Jürgen nem számít annak)... Na ugye, hogy nem.


Tudja ezt egyébként a Fidesz is, nem az ő fejükkel van a baj. Ők tudják, hogy a birka szavazói nem néznek utána a dolgoknak, nem gondolják át a helyzetet, helyette simán bekajálják a FIDESZ szavát.

Csak ha az ember kicsit is használja az eszét akkor rájön arra, hogy attól, hogy valaki a legnagyobb problémát nem adott dologban látja, az nem jelenti azt, hogy pártolja is az adott dolgot.

2021. nov. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
MZP-nek maximálisan igaza van.
2021. nov. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
2: Elemi logika, illetve a politikai virágnyelv ismerete kell csak hozzá: Ha valaki határozottan fel akar lépni az illegális migráció ellen, akkor nem ilyen mondatokkal szól hozzá a témához, hogy "A legnagyobb problémát nem a migránsok vándorlásában látom jelenleg, különben is, én nem ismerek senkit akit bántottak volna". Ezt olyan IQ 70 felett felfogják az emberek.
2021. nov. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es: te hogy beszélsz bármilyen IQ-ról, amikor azt sem tudod hogy mi az?!
2021. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Engem az fogott meg hogy a Fideszt Soros György építette fel pénzéből az elején. Ezt eddig nem tudtam..

Ezek után a baloldalt sorosbérencezni kicsit álságos.

2021. nov. 3. 09:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt eddig nem tudtam.."


Akkor az is új lehet, hogy Orbán még 2001-ben több millió bevándorló befogadásáról beszélt.

[link]


(Bár a Fidesz kommunikációja szerint 2001 nagyon régen volt, míg 2006 nem.)

2021. nov. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A "migránsokról" a véleményem és tapasztalatom, az hogy 99.9% -val semmi gond.

Szomszéd faluban közel 20 "betelepített" van, akik megkapták a kormánytól a tartózkodás és munkavállaláshoz az engedélyeket.

Helyi baromfi feldolgozóban dolgoznak becsületesen minimálbérért.

Olyan szag, és körülmények vannak ott, hogy én még 10x -ért se tenném.

A helyi "értelmiségi" és "kisebbség" rendszeresen provokálják őket,

egyedül nem is mennek sehova, de még így is beszólogatnak nekik és leköpik.

Volt hogy a boltba nem engedték be, mert "mocskos terrorista".

Nyugaton is vannak hasonló esetek, de nem ennyire mint a közmédia agymosása után.


Én csak azt csodálom, hogy nincs napi szinten tömeg verekedés miatta.

Ha velem bánnának így mint velük, nem hagynám ennyibe mint ők.

Ha meg még is megruháznák a kötekedőket, akkor a "migráns támadás" lenne a címlapon.

2021. nov. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A "korrupció" csak azért nem igaz a fideszre, mert nem megvesztegetés történik, hanem egyszerű rablás.
2021. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!