Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék mit mond az...

Az ellenzék mit mond az oltásokról? Tiltakoznak ellene vagy kötelezővé tennék?

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 15:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
38%
@11 Már vártam, hogy mikor kerül elő egy virtigli alusisakos faskó :)
2021. nov. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Kroms ***** válasza:
66%
A kötelezően előugráló, saját kutatómunkát elvégezni képtelen, de tájékozatlanul alusisakosozó birkucik kedvéért: [link]
2021. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
44%

#13


Általános iskola második osztályban tanítják az értő olvasást.Gonolom hiányoztál.

Jelöld már be nekem légyszíves az általad linkelt cikkbe,hol írják,hogyha kományra kerülne MZP kötelező lenne az oltás.Csak annyit írnak benne,hogyha a fidesz bevezetné,nem lenne ellenére.

Azért megfigyelhető egy fideszes és egy ellenzékis stílusa,szóhasználata.😁

2021. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
23%
Nem kétséges, hogy ránk eröltetnék, a nyugati génkoktélokat!
2021. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%

#13


Egyébként beírtam a gugliba,hogy MZP kötelezö oltás,de egy olyan cikk se jött be,ahol leírják,hogy kormányrakerülés esetén kötelező lenne oltani.Szóval a gugli is hülye,csak te nem..

2021. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
39%
Sajnos igaza van Kroms nevűnek, lehet utálni az igazságot de nem szegény igazság tehet róla, hogy a covidfasizmus idején az egyetlen parlamenti bagázs a mihazánk aki kiáll a jogainkért, a demokratikus, az emberi de még a liberális jogogért is egyedüliként állnak ki. Ez szörnyű szégyen az ellenzékre nézve.
2021. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Kroms ***** válasza:
0%

#13

Kérlek jelöld be, kedves szövegértő-bajnok, hogy hol írtam olyat, hogy "ha kormányra kerülne, kötelező lenne az oltás". A valóságban annyit írtam, hogy ha az elvtársai támogatják a dolgot, akkor ő is fogja. Ezt az általad is használt idézet tökéletesen alá is támasztja, úgyhogy köszi a megerősítést.

2021. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Most bukta be az USA is a kötelező oltást, nem valószínű, hogy bárki is megpróbálná bevezetni itthon.
2021. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem mondják ki nyíltana kötelezö oltást. ha jövö évi választást az Ellenzéki Összefogás nyerné, akkor is legkorábban 2022 nyára várható, mire az új kormány hivatalba is ep.

Akkor már két éve tartana ez a lezárás ill. oltási cikruszt.

Csak úgy érdeklödök, még meddig akarjátok ezt a folytatni?

3 év alatt a világtörténelemben midne járvány ve´getért lezárások, oltások meg modern gyógyszerek nélkül.

2021. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
55%

Az oltásellenes baloldal hogy akarja bevezetni a kötelező oltást??

Most akkor el kell dönteni,hogy akkor hazudott,vagy most hazuik a fidesz...

2021. nov. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!