Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vannak fidesz bérkomment...

Miért vannak fidesz bérkommentelők gyakorikerdesek.hu-n ? Szerintetek is ezzel elárulják a saját hazájukat?

Figyelt kérdés
2021. nov. 9. 00:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Te vagy a hazaáruló libernyák! És még krumplid sincs!!!
2021. nov. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 markopolo021 válasza:
54%
Szerintem nem ezzel árulják el a hazájukat, hanem a sok korrupcióval, az emberek hülyének nézésével, a gyűlöletkeltéssel, mzp is 2010 előtt orbánra szavazott, de látod mi lett ebből az országból
2021. nov. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Ha van ilyenre lehetőség akkor az engem is érdekelne, könnyű pénz lenne.

Amúgy szimplán csak trollok szerintem.

De ha van ilyen fizetett kommentelős dolog az érdekelne.

2021. nov. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

Honnan veszed hogy vannak itt fideszes bérkommentelők?

magadból indulsz ki talán és neked fizetnek hogy itt írd a propagandát?

2021. nov. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Talán Megafonosok, már a Youtubeon is tevékenykednek, simán elképzelhető, hogy eljutottak ide, a Facebookra és a Youtube-ra is.
2021. nov. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem azok árulják el a hazájukat, akik azért lobbiznak, hogy Magyarország kevesebb pénzt kapjon. És hát ez az ellenzék.
2021. nov. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

#5 facebookon egyértelmű hogy tevékenykednek, állandóan dobálja fel a fidesz propagandista megafonosok bejegyzéseit, ott figyel a hirdetést feliratos sarkában, gyakran, hogy a fidesz fizeti.


Tele van az internet a fideszes propagandistákkal, putyin elvtársuktól megtanulták a leckét.


#6 nem azért lobbiznak hogy Magyarország kevesebb pénzt kapjon, hanem hogy A PÁRT kapjon kevesebbet ami ugye ellopja azt a pénzt.

2021. nov. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

"Szerintem azok árulják el a hazájukat, akik azért lobbiznak, hogy Magyarország kevesebb pénzt kapjon. És hát ez az ellenzék."


Akkor 2003-ban amikor a fideszes Áder János, Orbán Viktor javaslatára az EU parlamentben követelte az ország eu forrásainak megszüntetését Akkor még a néppártban lobbyzott, Orbán 2006-ban hogy az eu egy forintot se adjon az országnak.


Az hazaárulás volt? :D jaaaaa gondolom az nemzetyi érdek :D

2021. nov. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
8: Ilyenek nem történtek. A politikai támogatás megvonásáról volt szó.
2021. nov. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki bérkommentelő, aki nem az ellenzéknek béget. :) Olyan nem nincs, hogy valaki nem kér ebből a bandából. Ilyet el sem lehet képzelni.
2021. nov. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!