Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki, Puzsér-utáló...

Ellenzéki, Puzsér-utáló szavazók, hogy viselitek, hogy Puzsér közeli emberek kezében az ellenzék kampánya?

Figyelt kérdés

Tisztázzunk pár dolgot:


- Márki-Zay Péter maga nyilatkozta, hogy Puzsér Róbert egyik beszéde volt az egyik fő ok, ami miatt annak idején elindult polgármesternek, illetve meghatározta, erősen formálta a nézeteit is. Azóta számos közös beszélgetésük volt és személyesen is megköszönte neki a támogatást a győzelmi beszédben.

- MZP kampányfőnöke, Zaránd Péter, vagyis az ellenzék 2022-es kampányfőnöke nem más, mint a Sétáló Budapest egykori kampányfőnöke, amit egyébként én is segítettem, egyben pedig Puzsér Róbert közeli barátja, azóta is kollégája. Rajta is erősen érződik, hogy Puzsér nézeteit, retorikáját nagy mértékben osztja.

- A Magyar Kétfarkú Kutyapárt kampányát szintén egy Sétáló Budapestes valaki fogja vezetni.

- Vona Gábor, a Második Reformkor alapítvány alapítója szintén nagyon Puzsér hatása alá került, szerencsére.


Most mi lesz? A lesajnált, mindennek elhordott, bolondnak, celebnek, ostobának, bohócnak, skizofrénnek, Fidesz-ügynöknek, gyógyszerezett állatnak mocskolt, állandóan gyűlöletet kapó Puzsér Robi mozgalma szépen befoglalja a közéletet.


Mi, centristák egyre többen vagyunk, a fiataloké, miénk a jövő. Ez csak egyre erősebben lesz jelen, egyre több ilyen véleményformáló és közéleti személy lesz, szokjatok hozzá, hogy komolyan kell minket venni!


Még most is így lenézitek Puzsért, aki 8-10 évvel ezelőtt még a Csillag Születikben volt zsűri, meg kirúgták innen-onnan, meg Hajdú Péter perelte? Hogy viselitek, hogy ez a lesajnált ember egy ilyen erkölcsi forradalmat hirdető mozgalom ikonikus alakja lehet?


Én a helyetekben kétszer is meggondolnám, hogy ismét anyázzátok, bolondozzátok, lenézitek-e Puzsért, mert lehet, hogy következményei lesznek az ellenzék esélyeit illetően...



2021. nov. 10. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Hát nem tudom, hogy Puzsér, MZP és e kérdés közül melyik a legszánalmasabb, erős a verseny.
2021. nov. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Puzser az uj messias ... mar csak meg kellene fesziteni :)
2021. nov. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Puzsér tovabbra is egy celeb. Nem zavar a jelenléte, de nem iw istenítem, mint a hívei, akiknek önalló gondolatai sincsenek, mindig tőlük tudom meg, Puzsér épp mit mondott, mert saját véleménynek adják elő.
2021. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Süt a kérdésedből a frusztráció. Az általad felsorolt emberek közül egynek sem lesz tényleges hatalma a politikában. Amúgy.
2021. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#2

Virtuálisan már megtörtént, a kormány és az ellenzék közösen, Origo és Nyugati Fény, vagy a Vadhajtások és EzALényeg, ugyanazt a hazudozó, személyeskedő mocskolás tolta.


#1

Az igazság fáj, ezt megértem.

2021. nov. 10. 17:23
 6/7 A kérdező kommentje:

#4

Ezt nem is tagadom, de a jogos frusztráció. 10 éve csak mocskolást kapunk, Puzsér és mindenki, aki tisztelni merészeli.

MZP-nek meg miniszterelnökként csak lenne valami kis hatalma. De mindegy is, nekem ez is már pont megfelelő elégtétel.


Cél a Centrum! Nem vagyunk még ott, de elindultunk legalább.

2021. nov. 10. 17:27
 7/7 hypno ***** válasza:
65%

#6


Puzsér egy ripacs.

Viszont attól, hogy ő egy celeb bohóc, azok az emberek akik a kampányát csinálták még lehetnek jó szakemberek.


A te véleményed nem számít, mert te rajongó vagy és mint ilyen funkcionálisan vak és süket a rajongásod tárgyát illetően.

2021. nov. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!