Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az ellenzék tavasszal győz...

Ha az ellenzék tavasszal győz a választásokon, Galla Miklós végre megkapja a Karinthygyűrűjét?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mi az ellenzéki állásfoglalás ebben a kardinális témában?

2021. nov. 12. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha megkapja, felhúzhatja oda, amiről a bőrt visszahúzta, ami miatt most nem kapja meg. (Remélem érthető.:D)
2021. nov. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Hé gyerekek és Soros Gyuri bácsi hol marad a történetből? 😂
2021. nov. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
MZP őt is elszámoltatja.
2021. nov. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Galla egy idióta, aki régen jó volt, de most már teljesen lezüllött.
2021. nov. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda válaszok:)))
2021. nov. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#1-es!

Ne adj ötleteket neki, mert akkor megint megfosztják a gyűrűtől.

2021. nov. 12. 09:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudok arról, hogy lenne ellenzéki, vagy épp kormánypárti állásfoglalás, ez szerintem nem pártpolitikai kérdés. Ha tévedek és igen, az elég baj.


A személyes véleményem az, hogy amit Galla Miklós tett és mellesleg következetesen, ám éethetetlen okból tagad, az túlmegy a jóízlés határán.


Az ún. művészetéről nem szeretnék véleményt mondani. Nekem a munkássága sosem tetszett, nem tartom humorosnak, noha pl a Lart Pour L'art műdorainak egy részét (Boborján, Leopold, Besenyő család, Besenyő Pista monológok, Anti bácsi és újabban Naftalin Ernő) szeretem. A többi ott is idegesítő. Számomra...



Engem fent említettek okán befolyásol az iránta érzett ellenszenv, de az az érzésem, hogy ha eddig kedveltem volna, akkor is szánalmasnak találnám azt a követelőzéssel vegyes vergődést, amit a Karinthy gyűrű kapcsán előad.


Eddig csak az altesti performansza miatt éreztem méltatlannak a díjra, de az még felejthető lett volna. Aztán megkaphatta volna a gyűrűjét jövőre, vagy valamikor. De amit azóta művel, azzal előttem végképp elkapálta magát és azt gondolom, egyáltalán nem méltó erre az elismerésre.

2021. dec. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!