Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 8370 új fertőzöttet találtak,...

8370 új fertőzöttet találtak, 116 beteg halt meg koronavírus miatt az elmúlt 24 órában-itt az ideje a korlátozásoknak?

Figyelt kérdés
2021. nov. 12. 11:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos igen.
2021. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Már rég itt lenne, ha az emberek egészsége lenne a fontosabb a politikai haszon helyett
2021. nov. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Teljes lezárás nem lesz, finomhangolás esetleg.
2021. nov. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
vakcina ... van?
2021. nov. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Hányszor kérdezed meg? Annyira felb4szol
2021. nov. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Semmi szükség rá, tessék oltani.
2021. nov. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Legalább lesz hova rakni a migránsokat, nem?
2021. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

116 beteg halt, akiknek a halálukat megelözö egy hónaßban volt pozitóiv krona tesztjük ez így helyes. ( Nem mindeki közülöka vírus miatt halt emg)

Amúgy nincsen. A korlátozások egy dekát sem enyhíeteka fertözötste´gen ölásd tavaly már november kezdödötteka részlets lezárások, márcustól a a nagy lezárások, mégis március vége´re ill. április elején voltaka legrosszabbaka számok.

2021. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

Annyira elképesztően cuki, hogy az emberek csont nélkül banyalnak bármilyen kamu statisztikát, amit eléjük tesznek.


Most figyeljetek: a legújabb hivatalos statisztikák szerint 99%-kal nagyobb esélyed van arra, hogy 100 évig fogsz élni, 45,67%-kal boldogabb leszel, és 84,5%-kal több szexben lesz részed,


HA MOST AZONNAL UTALSZ A BANKSZÁMLÁMRA MINÉL TÖBB PÉNZT! - Pista


"Ez így van. Utaljatok Pistának, és meglátjátok, szebb életetek lesz, gazdagabbak lesztek."

- Donald Trump


"Én már megtettem, utaltam Pistának. Nézzétek, milyen gazdag és sikeres lettem!" - Elon Musk


"Sajnos késtem a kifizetéssel, így már nem én vagyok a leggazdagabb ember. A feleségem is beadta a válópert. JTöbbször nem hibázok, jövőre a dupláját utalom Pistának!" - Bill Gates


Számlaszám privátban kérhető!


Pista, 32

2021. nov. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
A korlátozásoknak semmi értelme nincsen. Aki akar az most is otthon maradhat a fenekén. Aki meg nem akar otthon maradni, az akkor se fog, ha a kormány azt mondja. Ha a közösségi helyek bezárnak, akkor átmegy a közösségi élet a magánszférába. Az edözetermek helyett, majd garázsokba berendezett edzötermekbe járnak majd az emberek, a discov ehlyett a házibulikba, étterembe helyett meg szomszédolni, a fofdrászok mega kozemtikusok meg vagy házhoz mennek vagy a hátsó ajtón engedik meg a kuncsaftokat.
2021. nov. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!