Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A migránsok megint megnyerik...

A migránsok megint megnyerik Orbánéknak a választást?

Figyelt kérdés
lehet kétszer is ilyen idióta ez a jobb sorsra érdemes nép?
2021. nov. 13. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

A migránsok most nem itt kopogtatnak.


De, annyi biztos,hogy bevándorlóbarátsággal szerencsére nem lehet választást nyerni Magyarországon.

2021. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Rosszul látod. Orbánt a saját szavazói juttatják ismét kormányra. Kb. 3 millió szavazó a 8 millióból. Az összefogásnak is szabad a pálya.

Bizonyítsák be a maradék 5 millió szavazónak, hogy ők jobbak lennének. Ha ezt nem tudják megtenni az nem orbán problémája.

2021. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Biztos csak statiszták megint, ugye? Csak tudnám, hol lehet jelentkezni...
2021. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Én eddig azt hittem, hogy a krumpli miatt fog nyerni. Most összezavarodtam. Mi a mára érvényes forgatókönyv?
2021. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Meg Brüsszel az energia válsággal és adóztatással
2021. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

A migráció jelenleg is nagy probléma, de a jelenlegi civilizáció legnagyobb problémája lehet! Ez nagyon komoly probléma.

Lehet ezzel viccelődni hogy "jajj jönnek a migránsok", meg a "Soros Gyuri bácsi hozza őket" meg minden szar, de valós probléma.

Miért lenne bajod ha a FIDESZ nyerné a választást?

Azt leszámítva hogy talán Magyarország történetének legkorruptabb kormánya, és aljas módon lejáratják az ellenfeleiket, minden aljas módszert kihasználva. Igaz hogy hazudnak meg minden, de legalább kormányoznak, minimális fejlődés van. FIDESZ győzelem esetén további minimális fejlődésre, vagy életszínvonal hosszú távú stagnálására számítok. Szerintem rosszabb nem lesz. Annyi hogy nem kell politikai közéletbe bepillantani, mert akkor felfordulna a gyomrod, hogy ismét egy becsületes embert járattak le, ismét milliárdokat loptak, stb.....

Viszont van pár dolog amit meg jól csinálnak....


Az ellenzék szerintem lutri.

Nekem Orbán is szimpatikus volt 15 évvel ezelőtt, aztán nézd meg most mi lett belőle....


Én már nem hiszek a meséknek, hogy az ellenzékkel minden jobb lesz....

De ne legyen igazam...

2021. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

A fehéroroszok eltanulták az EU liberális politikusaitól hogyan kell az EU tagországokat szpatni a migránsokkal.


Szép munka!

2021. nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Egyetértek a #6-al

Amikor megnézem hogy kik vannak az összefogás jelölt listáján és még kik várhatók nem tölt el a kormányváltó hangulat. Nem hiszem hogy Hiller, Varjú, Vadai, Gyurcsány bármit is másképp csinálna mint ahogy azt korábban tették. Nem hitelesek amikor változásról, korrupció ellenességről beszélnek. A magyar érdekeket meg kell védeni. A fidesz sem nagy favorit ebben, de még egyszer ne adjuk el a magyar közműveket, ne kövessünk el olyan hibát mint a magyar cukoripar tönkretétele és még sorolhatnám a ezeknek a pártoknak vagy szellemi elődjeiknek a politikai gaztetteit.

2021. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Jól van, nem csalódtam bennetek, hogy már most elkezditek gyártani a kifogásokat. Elárulom, ahhoz szembe kéne nézni a valósággal, hogy legyen esély nyerni. Nem pedig ezekkel a gagyi önigazolásokkal takarózni.
2021. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

#6


"és aljas módon lejáratják az ellenfeleiket,"


Ácsibácsi!


Ezt az aljaskodást pont, hogy a baloldal kezdte. A Fidesz egész idáig úriember volt! Most szépen vissza nyal a fagyi.


Valószínűleg Szájer titkosszolgálatos lejáratása volt az utolsó csepp a pohárban. Akkor mondták azt, hogy ha harc hát legyen harc!

2021. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!