Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem egyre inkább...

Csak én érzem egyre inkább mint hogy ha a kommunista diktatúra időszaka visszatért volna Magyarországra?

Figyelt kérdés

Nem szimpantikus, politikai alapon emberek lehallgatása.

Csak egy a kormány által kiadott könyvekből lehet tanítani.

Eddig szabályozták a rezsit, most az üzemanyagot.

Hitelt vesznek fel annak érdekében, hogy az embereket most pénzzel tudják elárasztani a választás előtt, de hogy miből fogják visszafizetni, azt már nem tudják megmondani.

A média túlnyomó többsége a fideszes alternatívát nyomja csak.

Folyamatos számadatok kreálása, hogy legyen mire verni a mellüket.

Nyugatot már hanyatlónak nevezik és azt hazudják, hogy nyugatról menekülnek ide olyan rossz már ott az élet.



2021. nov. 14. 18:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
3%
Egyelőre, csak Te!
2021. nov. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet tudni, hogy kiket hallgatnak le, egy listát írt erről valaki, ami vagy igaz vagy nem. Majd ha az ellenzék kormányoz, akkor náluk átlátható, és nyilvános lesz a titkosszolgálatok tevékenysége a bizalmad érdekében 😂.


Majd az ellenzék nem fagyassza be a benzinárat, bár igaz, hogy ez kivételesen Jakab úr fejéből pattant ki és összparlamenti támogatásnak örvendett.


Mégis milyen túlnyomó többségről beszélsz? Ostoba ellenzéki mantra. Tv-ben ott az Rtl, Atv, újságból 168, hvg, Magyar narancs; internetes portálokból 444, 24, telex, index, hvg stb... stb... Bőség zavarávan azt se tudjátok, mit hazudjatok.


A számadatos részen behaltam 😂. Nem szeretted a matekot, vagy mi a bajod a számokkal? Ezeket nem a kormány kreálja, GDP-t, mediánt, államadósságot, s még jópár mutatót minden országban számolnak.

2021. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 árokpart ***** válasza:
0%
Nem hitelből adja pont ma mondta délután a Borbély Jóska bácsi.
2021. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valami nagyon nyomorult politikai torzszülemény ami ebben az országban működik.


A mai nap amin kiábrándultam hogy mennyire megy a fidesz propaganda mindenhol. Ugye azt tudjuk hogy az összes megyei hírlap a fidesz kottáját fújja. De ez olyan kendőzetlenül megy hogy hihetetlen. Van a nálunk lévő megyei hírlap weboldala ott néha olvasok híreket. Kb minden politikamentes cikk két bekezdése közé be van hányva valami egy mondatos fröcsögés az ellenzékre, és arról egy kattintható propagandacikk. Nem is ez az érdekes hanem hogy véletlen eljutottam valami másik egy szabolcsai megyei hírlap híreire. Ott 1:1-ben ugyan azzal a designal ugyan az a séma hogy a politikamentes cikkei kbekezdései közé szurkálják be a fidder fröcsögést. Gyomorforgató.

2021. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%
Csak te érzed ezt most. Aki egy picikét is figyelt a vezetöinkre az már régen tudja ezt.
2021. nov. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!