Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kötelező lehet valamikor a...

Kötelező lehet valamikor a 3.oltás?

Figyelt kérdés

Az első kettőt már csak beadatta az ember magának a nagy pánikban, de többet nem akarunk elég volt. Most sincsen semmi. Elvileg nagy járvány van, de a baráti körből még annyian sem betegek mint influenza időszakban. Nem akarunk több veszettségit felvenni.


Arról nem is beszélve, hogy a pajzsmirígy egyensúlyt is teljesen tönkrevégta ez is



2021. nov. 16. 09:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%

Ha újra lesz olyan intézkedés, hogy védettségihez kötnek valamit, akkor valószínűleg lesz egy lejárati ideje az oltásnak, ami után fel kell venni a harmadikat(negyediket, stb).

Pl a második beadása után 6, 9, 12 hónap. Ha nem adatsz be ismétlőt, akkor érvénytelenné válik a védettségi igazolvány.

Most még ez nyilván nem téma, mert csak kevesen kapták meg 6 hónapnál sokkal régebben az oltásukat, és nem is akarnak egyelőre oltáshoz kötött korlátozásokat bevezetni.

2021. nov. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
31%

"Arról nem is beszélve, hogy a pajzsmirígy egyensúlyt is teljesen tönkrevégta ez is"


Figyi, attól még, hogy egy zsírdisznó vagy, aki a lezárások alatt még 15kg túlsúlyt magára szedett, mert nincs önkontrollja még nem jelenti azt, hogy a pajzsmirigyeddel van baj. Minden önmentegető dagadék ezt magyarázza be magának, de kb. 10%-nál lehet ez megalapozott.

2021. nov. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
61%
Honnan tudod te hogy zsírdisznó?Ismered talán a kérdezőt?
2021. nov. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom hol él a kérdező, de szerintem messze most van a legtöbb covidos az összes hullám közül, ami ugye azért gáz és gyanús, mert hogy lehet ennyi beteg 6 millió oltottnál, mikor 0 oltottnál jóval kevesebb volt. Hm, talán nem működik a csodaszer?
2021. nov. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%

Nem műkszik úgy néz ki

Gibraltár a legjobb példa

100%-os oltottság és ugyanúgy elkezdtek növekedni az eset számok hmmm

Korlátozások újra indulnak

2021. nov. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
72%

Sok oltott beteg körülöttem. Pfizer, szputnyik, mindenféle. Ugyan úgy szabadságra kell menniük, ugyan úgy karanténba kerülnek.

Franciaországban már azt hiszem kötelező lesz a 3. is. Mivel nyugatról jön az egész, itt is az lesz, csak kicsit később. Majd a 4., 6., 117., mint a sorozatok. 112.évad 450.epizód.

2021. nov. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 valaki : ***** válasza:
100%

Remélem nem, én se akarok többet.

Amúgy én is pajzsmirigybeteg vagyok... Nem mindegy mi van a papírodon... autoimmun eredetű a dolog (mint a legtöbb), akkor nem csinálhatta az oltás, mert már évek óta lehetsz pajzsmirigybeteg. Mire az immunrendszered tönkreteszi annyira a pajzsmirigyet, hogy alulműködjön (vagy a TSH receptorait, hogy túlműködjön) és ez mérhető is (a TSH, T3, T4) addig hosszú idő eltelik.

Nem az oltást védem, én se akarok harmadikat meg semmi, de ez tényleg így van. És lehet mondani, hogy eddig egészséges voltál. Én elmentem egy vérvételre gyerekkoromban, minden jó volt, egy évre rá már eltértek a pajzsmirigyértékek. A koronavírus még évtizedekre volt akkor tőlünk.

2021. nov. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Itt mindenről egy ember dönt Orbán. Az, hogy ő mit fog álmodni senki sem tudja.
2021. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Senior Séf ***** válasza:
100%
Tavaly márciusban is mondtam már, hogy addig nem nyugszik a WHO, amíg a nyakunkba nem akaszt egy kötelező oltást. Ez volt a cél a H1N1 estében is, csak ott még valahogy befulladt a tömeghisztéria. Most körültekintőbbek voltak, több fronton támadtak.
2021. nov. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!