Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem akarja megoldani a...

Miért nem akarja megoldani a fidesz a lakhatási válságot ? Miért nem támogatja drága narancs színű pártunk a fiatalokat abban,hogy lakáshoz jussanak és ne mamahotelban éljék le az életüket ?

Figyelt kérdés

2021. nov. 17. 18:02
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
9%
Az új világrend (ami miatt az új koronavírust kifejlesztették) legfontosabb eleme, hogy csak a kiválasztottaknak lehessen magántulajdonuk, tehát saját lakásuk is. A kormány ezért a célért dolgozik.
2021. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
0%

"kint 705000ft a minimálbér nálunk 140000ft kint elég jól keres mindenki"


Hagyjuk már ezt a kintet. Itthon kapok 800-at kézbe és a te fejemhez sem tart senki PPSH-t, hogy vállald el a munkát minimálbérért. Ezeket a szerződéseket te írod alá.

2021. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
*fejedhez
2021. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

#22


Persze, az ilyen megmondó emberek gyakorin mindig 800k-t keresnek. Milyen érdekes ez.... :D

2021. nov. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
gyk-n mindenki mérnök és jól fizetett ember. Mindenkinek felsőfokú végzettsége van. Több diploma sálálálá. Gyk-s köcsögök ezek akik ilyeneket írnak. Én meg Musk vagyok aki kilőtte az űrbe a teslát . Igaz ez ? Musk nem tud magyarul . Lebuktam :D
2021. nov. 17. 19:36
 26/37 anonim ***** válasza:
Jó, szerinted mit kéne tenni? Ingyen lakásokat osztogatni? És kinek a pénzéből?
2021. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Tudtam ,hogy valaki felhozza ezt az ingyen lakást. Nem ! Támogatni kéne a fiatalokat,hogy lakáshoz jussanak. Ő nekik semmit nem számít az,hogy van csok. Én bizony más néven a fiataloknak adnék ilyen támogatást nekik. Semmi támogatást nem ad és nem segít a fidesz,hogy ne mamahotelban élje le a fiatal az életét. Valamelyik nap olvastam,hogy a fiatalok kib[szot kevés százaléka 0 hitellel ingatlanhoz tud jutni. Persze akik tudnak anyu,apu megoldja,hogy ad.
2021. nov. 17. 19:46
 28/37 anonim ***** válasza:
40%

27.


De, támogatva vannak.

Amint egy pár gyermekvállaláson gondolkodik, kvázi dől a lé nekik.Csok, babaváró.Ez elég komoly támogatás.

Ezen felül is kellene támogatni?

2021. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Szerintem te hülyének nézel. Az egyedülállóakról beszéltem . Nem mindenki híve a párkapcsolati dolgoknak. Nem akarok gyereket sem és akkor én haza vagy hazát áruló vagyok ? Szerintem a fidesz szerint jaaa.
2021. nov. 17. 19:52
 30/37 A kérdező kommentje:
Ez egy provokatív válasz volt. Kérem a törlést a 30-asnak.
2021. nov. 17. 19:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!