Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jö döntés volt,...

Szerintetek jö döntés volt, hogy az idén nyáron átsoroltakat visszasorolta mégiscsak államilag támogatott helyre az állam az egyetemisták közül?

Figyelt kérdés

Engem is átsoroltak és borzasztóan igazságtalanságnak éltem meg, hiszen gyakorlatilag 2-szer kellett elhagynom a kollégiumot, 2-szer kellett haza utaznom, viszont utána hosszú hónapig motiválatlannak, semmire kellőnek éreztem magam, ráadásul szakdolgozat befejezéssel bajlódtam csak már az utolsó időszakban, most 2 félévre passzív félévet választottam, hogy aztán utána felvegyem az utolsó államilag ösztöndíjas formában az utolsó túlfutásos félévemet.


Egyébként nem vagyok Fideszes, és úgy gondolom, hogy bárki is lenne kormányon, ilyennel nem szivatná meg az egyetemistákat, ráadásul a maradék félévemet ha úgy maradtam volna, nem tudtam volna felhasználni utána érdemben egy újabb egyetemi képzésben..



2021. nov. 18. 01:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hány éves voltál 2012-ben? Van emléked az akkori diáktümtetésekről?
2021. nov. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3%
"motiválatlannak, semmire kellőnek éreztem magam", Kérdésed alapján nekem is annak tűnsz.
2021. nov. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó döntés volt, mindenkit nagyon megviselt ez az időszak. Egyébként meg sokkal többet megkaptak mások is; pl a Nyelvvizsga követelmény elengedése stb.


Sok egyetemistát ismerek aki az első távoktatásos félév után elment passzívra, mert ezekkel a körülményekkel nem tudták folytatni. Nem lehetett azt a színvonalú oktatást biztosítani amit a "pénzedért"/támogatott félévedért kaptál volna, így szerintem fair hogy a hátrányaidat nem használták fel ellened.

2021. nov. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ketteske igazán empatikus hozzászólásod, bizonyára te neked volt olyan, hogy 3 napot be kell járnod az egyetemre és sokszor 32 vagy még 40 órákat is dolgoztam még a COVID előtt...
2021. nov. 18. 13:45
 5/10 A kérdező kommentje:
21 éves voltam, akkoriban elsőévesként tanultam nem egyetemen egy intézményi kommunikátor szakon, emlékszem a tanárom mutatott egy a városban történt videót, hogy Debrecenben HAHA-s gyűlésre bemasiroztak DVSC-s drukkerek, és szóbelileg alázták a HAHA-s fiúkat.. meg fizikailag fenyegették a hely tulajdonását is, aztán nem sokkal a belvárosi kávézó is tulajt váltott...
2021. nov. 18. 13:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen én alapból hülyeségnek tartom az át sorsolást.
2021. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Át sorolást
2021. nov. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7# Átsorolást*
2021. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8# a telefonom valamiért így írja.
2021. nov. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9#

[link]

[link]


Elte és eduline is egybeírja, de keress rá a googleön kb mindenhol ez van.

2021. nov. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!