Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még most sem nyilvánvaló,...

Még most sem nyilvánvaló, hogy a Fideszt csak a hatalom érdekli, semmi más?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem vagyok jó véleménnyel az ellenzékről sem. Köztük is vannak szép számmal olyan gátlástalan figurák akik bármit megtennének a hatalomért. De ami most történik az annyira egyértelmű, hogy nem értem a fideszesek szemét ez miért nem veri ki.


Amit most a negyedik hullám során tapasztalunk kommunikáció és járványkezelés kapcsán, az felháborító. Tavasszal dübörgött a propaganda hogy Európában és a világon is élmezőnybe tartozunk ha a beoltotttság ot nézzük. Gyakorlatilag már minden egyes kerek szám után kitette a Fidesz és Orbán Viktor a videót hogy megelőztük a németeket megvan a 4 millió beoltott, Mi vagyunk a legjobbak. Ment az ámítás ezerrel hogy padlóra küldtük a vírust, a kormányhoz közeli szakértők hangoztatták hogy Magyarországon nem lesz negyedik hullám.


Ehhez képest most azt látjuk hogy gyakorlatilag letarolta ismét az országot a vírus. A tavasszal még labornak tekintett Ausztria sokkal jobban áll mint mi. Nagyjából ugyanannyian élnek Ausztriában mint Magyarországon, azonban az elhunytak száma szignifikánsan kisebb mint nálunk, az egészségügyük állja a sarat és volt tökük intézkedéseket hozni. Mindezek ellenére a magyar kormány továbbra sem csinál semmit, gyakorlatilag teljesen elengedte a kérdést és holmi oltási akcióhéttel próbálja megfékezni a vírus terjedését. Most már hiába oltjuk be az embereket! Ezt nem most kellett volna meghirdetni, hanem fél évvel ezelőtt. Sokkal többen elmentek volna, ha nem kell interneten egy gagyi felületen regisztrálni meg papírt nyomtatgatni. Csak odamész, beszúrják és mehetsz Isten hírével.


Békemenetet szerveztek, buszoztatták az öregeket és láss csodát, rá 2 hétre berobbant a korona. Teljesen elment az eszük? Emberek százai halnak meg ismét és nem mernek korlátozásokat bevezetni, mert féltik a mocskos irhájukat! Tessék fidióta, ennyit ér az életed! Nem érdekli őket, hogy elkapod és meghalsz. Csak az számít, hogy ne veszítsenek szavazókat.


Ha valaki azzal jön, hogy a kormány nem kényszerít senkit az oltásra, az nem látja a lényeget. Viktor királyunk beszédét le tudják végtelenítve játszani a köztévén, meg emojis (ovisoknak meg retardoknak való) plakátokkal teleszórni az országot…ez megy! De tájékoztatni az oltásról, az nem kifizetődő igaz? Az nem hoz szavazatokat ugye? Esetleg akcióhetet tartani egész nyáron, szakértőkkel, adatokkal kampányolni? De neeeem itt stop gyurcsány, stop karácsony kell közpénzből. De még COVID tesztre sem jut pénz, szimpla preventív akcióra sem. Nem tesztelnek le senkit, kontaktokat sem, mert nem látják értelmét. Mennyi életet meg lehetett volna menteni, ha kiszűrjük a tünetmentes terjesztőket! Kontroll alatt tudtuk volna tartani az egészet. Ausztriában ingyen tesztelnek bármikor, itt meg könyörögni kell érte. HIHETETLEN!


Ebbe nem buknak bele, hogy letolt gatyával kapott el minket a vírus, teljes káosz az egész, mély hallgatás és tagadás van. Mindeközben elszállt az infláció, az államadósság, öntjük a pénzt látszatberuházásokra meg a választások előtti osztogatásba. Nem szánalmas ez? Ennyire kell a hatalom, ennyire nagy a görcs?


2021. nov. 18. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Bátyja, tavasszal is csak a vinnyogas volt, amikor tényleg jól álltunk.


Most őszintén mit szeretnél?

Ha komolyan veszik, sírsz, ha leszarjak, akkor is

2021. nov. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

De, nyilvánvaló.

1. Másik oldal sem különb, sajnos.

2. A közvéleményt akarják kiszolgálni; azaz ha az emberek korlátozásokat akarnának, megkapnák. Engem nem érdekel, hogy ki oltott, ki nem, ki hova járkál és mikor stb. Engem csak az háborít fel, hogy most már kb. azokat h*lyézik le nap mint nap, akik óvatosak akarnának lenni. Komolyan venni a vírust, az társadalmilag most nem elfogadott. Azt szajkózzák, hogy csak rajtad múlik, hogy megbetegszel-e, de ez nem igaz. Én egyetemista vagyok, jövő héten egész hetes, vidéki, ott alvós gyakorlaton. Be vagyok oltva, de nem bízom az oltásban. Az egyetemünkön hivatalosan mindenki oltott kell hogy legyen (vagy negatív teszt), mégis min. 50 hallgatóról tudott, hogy pozitívat tesztelt csak az utóbbi héten. Kértem a gyakorlat átütemezését, "nem látták értelmét". Felmerült bennem, hogy nem megyek el, de ha mondjuk februárra osztanának be, az sem lenne még jó... Ha nem teljesítem, nem kapok aláírást. Akkor meg nem kapok diplomát.

Szóval ha megbetegszem vagy hazahozom a családomnak, és esetleg meghal valamelyikük, akkor két eset lehet szerintem

- én leszek a hibás, mert felnőtt vagyok, és miért mentem oda

- mi voltunk a "hibaszázalék", van ilyen, "bocs"

2021. nov. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 Érdekes a németeket nem érdekli az esetleges vinnyogás, ott meghozták a korlátozó intézkedéseket. Sőt, úgy nagyjából mindenhol máshol szigorítottak Európában mégis elviselik az emberek, mert tudják, hogy az ő érdekük.
2021. nov. 18. 10:30
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Ausztriaban sincs semmi értelme a lezarasoknak.Hiaba hordatjak a maszkot mar tobb,mint egy éve,hiâba szigoritanak minden geten,hiaba vannak 2 hete Lockdownban a beoltottak,csak nőnek a szâmok.Eleg a hülyeségbol tavassazal sem volt semmi êtelme a lezărásokbsk,hagyják már élni az embereket.
2021. nov. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Meddig akarjátok már ezt a lezárás hülyeséget csinálni? Már elég,nem kell lenullázni a gazdaságot megint!!
2021. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi bajod, kérdező? Megyénkben március 28-án volt annyi új fertőzött, mint ma. Sőt, ma valamennyivel több! Aztán a bótokban mégse hord mindenki maszkot!
2021. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ez az ország nem normális ország, jól látod.
2021. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdező remekül összefoglaltad a fidesz politikáját: a cél szentesíti az eszközt. BÁRMILYEN eszközt.
2021. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező! Annyi hülyeséget és csúsztatást írtál, hogy ez már túlterheléses támadás.
2021. nov. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%
Ezt eddig is tudták az értelmes emberek. Csak ilyenek nemigen vannak. A legszebb az volt, mikor rekordszámú halottunk volt a világon, és a Fideszt csak az érdekelte, hogy Európában elsők vagyunk oltásokban, pár százalékponttal megelőzünk másokat... Ezreket, tízezreket öltek meg ezzel. A baloldal meg most egy olyan jelöltre készül szavazni, akinek az OPNI-ban lenne a helye, a tömeggyilkos MSZMP utódpártjairól nem beszélve...
2021. nov. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!