Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért erőltetik ennyire a...

Miért erőltetik ennyire a gyerekek oltását, amikor egészséges 5 éven aluli gyermek még nem halt meg covidban?

Figyelt kérdés

2021. nov. 18. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Mert nem normálisak azért

Mindenkire akire csak lehet rá akarják erőltetni

Agyrém

2021. nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Ezt a kedves politikusoktól és "szakértőktől" kellene megkérdezni, mert ők tudnak erre relevánsan válaszolni. De személyszerint én nekem a gyomrom felfordul tőle, amikor rég bizonyított, hogy a fiatalokra nem veszélyes.
2021. nov. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Mostanában már én sem értem hiszen megdőlt az a teória, hogy az oltás gátolná akár a legkisebb mértékben a fertőzés terjedését. Más értelme pedig esetükben nincs.
2021. nov. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

"megdőlt az a teória, hogy az oltás gátolná akár a legkisebb mértékben a fertőzés terjedését. "



Mikor dőlt meg? Az oltottak rövid ideig és kisebb mértékben fertőznek.


A gyerekek oltása meg nyilván azért fontos, mert attól, hogy a kisgyerek nem hal bele, attól hazaviszi anyunak/apunak/nagyinak, meg beviszi az oviba az óvónőnek, aki esetleg belehal.

2021. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
De már meghalt.
2021. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
#3 Siha nem is volt ilyen teória
2021. nov. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2021. nov. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%

A Miniszterelnöki Kabinetiroda által üzemeltetett [link] adatai szerint, Magyarországon, a koronavírusosnak számított 32645 elhunytból, 5 fő 14 év alatti hunyt el.

1.) 0 éves lány: (pár napos újszülött) hirtelen csecsemőhalál.

2.) 0 éves fiú: (3 hónapos csecsemő) örökletes izombetegség - MLASA szindróma, mitokondriális izombántalom.

3.) 1 éves lány: (8 hónapos) bakteriális gennyes agyhártyagyulladás, vérmérgezés.

4.) 1 éves lány: mentális betegség.

5.) 4 éves lány: Down-szindróma.

2021. nov. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Akkor be kell az összes gyereket oltani igaz?Nem baj hogy a net tele van a mellékhatásokkal.Akkor is muszáj labor patkányt a gyerekekből
2021. nov. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%
A legjobb közvetítő közeg pont a gyermek, mint korcsoport! Lényegében mindenhova hurcolja magával az anyja, apja és az óvodában/iskolában pedig megy az export-import! Ezért!
2021. nov. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!